Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi az esélye annak, hogy...

Mennyi az esélye annak, hogy bipoláris elmezavarom van?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! Már egy ideje a körülöttem élők, és a doktorom is azzal vádol, hogy bipoláris elmezavarom van, de ahhoz, hogy kiderítsék 72 órára be kéne feküdnöm megfigyelésre, de nem hinném, hogy bipoláris vagyok.. Mondjuk nem nekem kéne eldönteni. Szóval ezeket a tüneteket szoktam észlelni . :

-Gyakran felpörgött vagyok akár 2 napig is ébren vagyok , és nagyon pörgök. Olyankor mindig szólnak, hogy gyorsan beszélek. amit persze én nem veszek észre,

- A felpörgött hiperaktív ,, életmódomnak " van egy hosszabb előzménye amikor depressziós vagyok...

Olyankor semmi életkedvem nincsen, étvágyam , csak fekszem, és kicsit sem tudok koncentrálni , napokig fekszem, és alszom, és elzárom magamat a családtól , és a külvilágtól. Gyakran én sem tudom a problémáim okát. Ilyenkor képtelen vagyok nevetésre, vagy akármi olyan dologra ami a depressziót leváltaná , valami boldogságra. Inkább öngyilkosság utáni vágyaim vannak olyankor , és ocsmánynak érzem magam..


Szerintetek nagy az esélye, hogy bipoláris vagyok ?

Előre is köszönöm a válaszokat ! 18/F



2018. szept. 20. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
38%
Füvezel? mert azoknál jelentkezik ez.
2018. szept. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
19%
25 éves kor körül diagnosztizálják általában. Még fiatal vagy. Lehet rájöttél, hogy nem a lányokat szereted xD
2018. szept. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem , nem füvezek. Tizenéves korban is előfordulhat .. 13 éves korom óta tisztában vagyok azzal ,hogy más a nemibeállitottságom ,és tudok is vele élni. Kicsit sem izgat.
2018. szept. 20. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!