Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit kezdjek az agresszív...

Mit kezdjek az agresszív gondolataimmal?

Figyelt kérdés
Egyrészt a szeretethiány is okozza mert egyik szülőmtől se kaptam meg. Kiskoromban olyan 7-8 éves koromban alkoholista családban éltem. Anyám is az volt. Tőle elhanyagolást kaptam csecsemőkoromban. Egyszerűen borzasztó gyerekkorom volt mondhatni. Senki nem törődött velem csak bántalmazást kaptam emiatt voltak nekem dühkitöréseim suliban illetve ovodában is. Otthon már közveszélyes voltam. Igen bekerültem a pszichiátria anno de ott tök nyugodt voltam. Így az orvos nem gyanított rajtam agressziót. Egyszerűen nem tudok azonosulni önmagammal. Egész gyerekkoromat így éltem le. Verekedtem állandóan. 15 éves koromban rá tett az is hogy megtapasztaltam a viszonzatlan szerelmet. Azóta egyszerűen nem tudok szeretni senkit. Sokszor szeretethiányos vagyok emiatt. Én képtelen vagyok rá. De másoktól elvárom. Járok szakemberhez persze semmit sem mondott. Pszichológushoz is járok az se segít. Nem tudok máshogy gondolkodni. Maximum az állatokat szeretem. De az embereket nem tudom. Képtelen vagyok rá. Probáltam erőltetni nem ment. Így feladtam. Biztos hogy tudathasadásom van vagy valami hasonló.
2018. szept. 21. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Pszichoterápiára kellene menned, ott kiderülne mit nem kaptál meg és talán a terápia megadná számodra.
2018. szept. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azon vagyok. Pszichológussal. De nem ér semmit. Csak én beszélek folyton.
2018. szept. 21. 16:14
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Menj el egy ilyen közösségbe. Ott felkészültek a hasonló esetekre és pszichológus mellett is tudsz járni.

2018. szept. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is fontos, hogy egy jó szakember segítsen. Ha az állatokat tudod szeretni, esetleg járj ki egy állatmenhelyre, ott nagyon hálás lesznek az állatok, ha törődsz velük. Esetleg sikerül barátságokat is kötnöd a többi önkéntessel.
2018. szept. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!