Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Apám úgy bánik velem, hogy...

Apám úgy bánik velem, hogy többször öngyilkos akartam lenni, én ezt nem bírom, mit csináljak?

Figyelt kérdés

21/l, nemsokára 22 leszek


Agybeteg, illetve agresszív is.


2018. szept. 23. 05:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nem tetted volna, költözz el egy albérletbe (vagy bérelj szobát), és szakítsd meg vele a kapcsolatot.
2018. szept. 23. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt tudom tanácsolni, amit első. Habár én szerencsére nem a szüleimmel élek, de a rokonaim is hasonlóak (konkrétan az egész család). Egyidősek vagyunk, így megértem, hogy sok suli meg meló mellett szinte lehetetlen önerőből talpra állni, de dolgozz rajta. Addig is próbálj minél kevesebb időt otthon tölteni, azt is a szobádba zárkózva, hallgass sok zenét, próbálj nyugodt maradni és tiszta fejjel a céljaidra fókuszálni. Nagyon fontos, hogy legyen legalább 1 ember, akivel ezt megosztod, még jobb, ha esetleg vannak barátaid. Ez mellett én még igyekszem odafigyelni az egészségemre, szedek pl. Valeriana Relaxot is.
2018. szept. 23. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is öngyi akartam lenni apám miatt de volt annyi lélekjelenlétem hogy tőle követeljem a harcosoknak járó méltó halált ezt 9 évesen tettem de te már betöltötted a 18-at Az agybetegsegsége arra utal hogy csicskítják ezért kompenzálnia kell ha izombol téglával nekimész akkor kibujhat a szög a zsákból vagy a rendőrséggel elvitet


Ha anyutól kérsz segítséget akkor sikerrel járhatsz és őt viszik el

2018. szept. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!