Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan akinek odalett...

Van itt olyan akinek odalett a fiatalsaga mentalis betegseg miatt?

Figyelt kérdés
Ti hogy dolgozzatok ezt fel?

2018. szept. 23. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Felismertem a tényt, hogy nincs olyan dolog a fiatalságban, amit idősebben ne tudnék megtenni ugyanúgy.


Ugyanúgy lehet egy csomó barátnőm, nyaralgathatok, bulizhatok, stb.

2018. szept. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy idoszakom, amikor bejaros voltam dilihazba :\ egy rokon dolgozott ott, és volt 1x2x olyan, hogy beképzeltem magamának olyat, ami nem volt igaz, de tegyük hozzá akkoriban nagyon fun volt az életem, halelesetek, gyilkossagok, kirablasok, sorolhatnam a dolgokat miket kellett naplóba írnom napi szinten majdnem, na ez mentálisan megviselt, rosszul dolgoztam fel.

Nem érzem magamat idiotanak , de azok sosem érzik annak magukat :D na mindegy kedves rokonnak hála oda kerültem, az már csak a hab volt a tortán, de ott amit láttam az sok volt

2018. szept. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1. Koszi a valaszt!

2. Ez nem volt valasz a kerdesre, ha van kedved fejtsd ki bovebben hogy mennyi eved veszett el.

2018. szept. 23. 14:08
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem volt olyan durva, 7-es voltam, amikor zűrös életem lett, röviden úgy döntöttem hogy nem jártam be suliba, elszoktem otthonról, be képzeltem dolgokat ilyesmi, elég hülyén kezeltem a dolgokat, amikor bevittek gyerek részlegre, "beszélgetés gyanánt," csak hát nem johettem ki. "Megfigyeltek" egészen addig, amíg a doktornő vissza nem jött szabadságról és rajott h én nem oda való vagyok. Pár nap után avval az igerettel h visszajarok beszélgetni kiengedtek, de mindegy kicsit megtört az az időszak. Most 26 évesen már csak nevetve gondolok vissza, bár most sem felhőtlen az élet, de nincsenek mentális problémáim. Igaz nehezen illeszkedik be a társadalomba, emberek furanak tartanak, de sokan vagyunk így.

Mennyi olyan sztori van, hogy durva ideinglenes elmezavarbol teljesen felépültek, normális életet tudnak élni. Ismerősöm egész gyermekkorát pszichiátria határozta meg, most gyönyörű felesége van meg kerteshaza .

Itt van a példa ezt a kérdést én tettem fel nemrég , nézd meg csak a válaszokat.


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..


Zűrös fiatal korbol is lehet teljes értékű ember bárki, aki igazán akarja, ne aggódj

2018. szept. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én csak reménykedek, hogy egyszer jobb lesz. Kinek ilyen az életútja, kinek olyan, nincs az kőbe vésve, hogy mindenkinek a fiatalsága kell legyen a legszebb periódus. Illetve azzal is egyetértek, hogy idősebb koromban is meg tudom tenni azt, amit fiatalon nem tudtam.
2018. szept. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én igaz még csak 17 éves vagyok, de elúszott mindenem a betegségemnek/a baromságomnak köszönhetően. Elb.asztam mindent, és mindent csak magamnak köszönhetek. Jó osztályom volt életemben először, egész jó iskola, rendes tanárok, volt pár barátom, de mindez már a múlt, mert soha többet nem fogok tudni visszatérni oda és a rendes kerékvágásba. Elég nehéz ezzel a tudattal élni pluszba...
2018. szept. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, annyit még kihagytam, hogy sehogy se vagyok képes feldolgozni, pedig járok pszichiáterhez, pszichológushoz, kineziológushoz, gyógyszert is szedek, minden sz.arság, és hát igen...

Sosem éltem az életem, és csak most köszön vissza az a rakatnyi hiba amit eddig vétettem. Feldolgozhatatlan.

2018. szept. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van, van, akinek az egész élete úszik el sajnos.
2018. szept. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amit elvett,azt másban visszakaptam.Pont a gyógyszereknek köszönhetően.Pontosabban a Rivotrilnak köszönhetem ezt az egészet.Nagyon röviden a nőket elvette ,de rengeteg pénzt adott cserébe.Rivotól olyan ötleteim lettek,hogy hihetetlen.Kedvezőtlen körülmények közé született fiatal, aki nem volt hajlandó elfogadni a neki kiosztott szolga és koldus szerepeket ez voltam én.A gyógyszer segített. 31/F
2018. szept. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!