Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki volt már a tündérgyi...

Vanillaaa kérdése:

Ki volt már a tündérgyi pszichoterápiás intézetben?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy az evés zavarokat mievel és hogyan kezelik a tündérhegyen, és mik a szabályok, lehet e cigizni és hogy segitett e az ott töltött idő? Én csütörtökön megyek és elégé félek

2018. szept. 23. 23:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Számomra kifejezett időpocsékolás volt, de kétségtelen, hogy nekem jelentősen más a problémám. Cigizni lehet, főleg csoportterápiára számíts, abból sok lesz és unalmasak, az egyéni pedig nagyot rövid... A szakembereket majd meglátod.

Viszont szigorú lesz, nincs egymáshoz érés és a kaja is pocsék, de ne félj, egész bulis tud lenni, lesznek jó szobatársak.

Ha találkozol Ricsi ápolóval, kérlek szépen, add át neki, hogy Milán üdvözli, tavaly nyáron voltam, remélem, emlékszik rám. És beszélgess vele te is egy kicsit, ha van alkalom, ő jófej. Ez így röviden, sok sikert :D

2018. szept. 24. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Előző hozzászólóval ellentétben szerintem a kaja jobb volt mint a legtöbb kórházba. Előző hozzászólóval nem értek egyet, én voltam ott és hasznosnak ítéltem meg és egyátalán nem volt időpocsékolás, bár tény hogy mindenkinek nem tud segíteni ezért lehet aki másképp éli meg, de megpróbálni mindenképp érdemes ha valaki már idáig eljut hogy felismeri hogy gondja van az életében. Szabályok kicsit dedósnak tűnnek de van jelentőségük és értelmük, főleg a kapcsolattartási tilalomnak.
2018. okt. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
27%

Ricsit nem érdekled, ha már eljöttél. Addig te vagy a kedvence amíg bent vagy , ajándékokat, is szokott adni, de akik valami miatt visszamentek őket sértegette a hátuk mögött nekem, meg mondta, hogy azt se tudja ki az, pedig ilyen nagyon örülve köszöntek neki.


Az öreg Ildikó is hasonló, neki a specialitása ilyen bizalomba férkőzős manipuláció, (pl. veled álmodott, meg éjjel kienged a zárás után az udvarra, stb.)a kapott infókat, csupacsupajó szándékkal elmondani harmadik félnek.

2019. jún. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!