Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megőrülök? Esetleg csak...

Megőrülök? Esetleg csak valami túterhelés, vagy kimerültség?

Figyelt kérdés
Nem hinném, hogy ezt értelmesen el tudnám mondani egy orvosnak, vagy bárki másnak, azért írom itt le. Nagyjából március óta olyan érzés...és máshogy nem tudom megfogalmazni...mintha a múltam belecsúszna a jelenbe. Nincs határ. Sokszor nézek valahová, és egy régi emléket látok, annak az érzését érzem, az akkori illatokkal, stb. Nagyon elszomorít, teljesen kiszakít a valóságból, mintha ez valami lassú "lepereg előttem az életem" dolog lenne. Antibiotikumos kezelés alatt kezdődött, és folyamatos erős fájdalmaim vannak, lehet ez annak a hatása? Időnként abszolút nem látok semmit, csak ezeket az emlékeket. Órák mennek el így.

2018. szept. 23. 23:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Miközben pedig ez zajlik, megfigyeltem, hogy lassabban lélegzek, és mélyebbeket. Nagyon furcs. Nem tudom átadni, milyen érzés, de az első alkalomtól kezdve olyan halálközelinek tűnik, vagy nem is tudom.
2018. szept. 23. 23:08
 2/4 anonim ***** válasza:

Szedsz valami gyógyszert? Ha igen, okozója lehet a panaszaidnak. Szerintem mindenképpen menj el orvoshoz, neurológushoz, lehet hogy amit leírsz, nem is olyan egyedi és nem néznek rád furcsán.

Kérdés még az, hogy ez csak egy furcsaság és nem tudod hova tenni, vagy jelentősen bezavar a napi ügyek intézésében (munka, háztartás stb.). Amennyiben az előbbi, akkor nem fognak komolyan venni.

2018. szept. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos eléggé bezavar. Konkrétan bármit csonálok, jön ez a "becsúszás"dolog. Akár beszélgetés közben is, és azt veszem észre, hogy halkul a valóság, én meg már egy emlékemben kóválygok. Utcán is szokott (nem egyszer épphogy megúsztam az elütést, de volt hogy a városközpontból egyszercsak a külvárosban találtam magam)
2018. szept. 23. 23:21
 4/4 anonim ***** válasza:
54%
Ugyanúgy kell elmondani az orvosnak, ahogy ide leírtad. Ő majd ezután feltesz kérdéseket, amikből kiderül számára, hogy pontosan mi a bajod.
2018. szept. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!