Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mast is megvisel ez az ido?

Mast is megvisel ez az ido?

Figyelt kérdés
Hirtelen lett hideg, szombat ota baromi turelmetlennek erzem magam es az alap panikbetegsegem is rosszabbodott, jobban szorongok.
2018. szept. 24. 11:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, én pont úgy vagyok, mint te. Nem szereti az idegrendszer a hidegfrontot.
2018. szept. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hat en alapbol utalom a hideget, nagyon fazos vagyok. Mig a baratom kisgatyaban kitakarva liheg a melegtol en addig melegitoben betakarva reszketek. :D Bar most hal' Isten a fejem nem faj.
2018. szept. 24. 11:42
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen. Álmosabb lettem. És fáradékonyabb.

Én se szereten ezt az időt.

2018. szept. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez a mai, szeles idő visel meg, teljesen kába vagyok, fáj a fejem és olyan fura idegesség van bennem.
2018. szept. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Na igen, en is faradekony vagyok, fekudnek egesz nap. Az idegesseg nalam is meg van, hirtelen a semmibol ramtor ez a panikhangulat.
2018. szept. 24. 12:14
 6/10 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban!

Akkor lehet nálam is onnan ered az álmatlanság, majd a reggeli szorongás?!

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__..

2018. szept. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Engem a forróság visel meg, szóval én örülök neki, hogy kellemesen hűvös van.


Nem vagyunk egyformák.

2018. szept. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Almatlansag nalam is volt, rengeteget forgolodtam meg hulyesegeket is almodtam. De annak tudtam be, hogy a hetvegen nem csinaltam semmi kimeritot meg sokat aludtam, igy nem voltam igazan faradt. Elolvastam a kerdesed, nekem is szokott ilyen lenni, csak nem azzal a gondolattal, hogy nem tudom megcsinalni stb. hanem azzal, hogy uristen valami bajom van. Nekem az egesz napom szorongosabb volt, mint altalaban.
2018. szept. 24. 16:47
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem.

Semmi különös idő nincs.

2018. szept. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, tavaly decemberre vált az egy éve húzódó szorongásom depresszióvá, hónapokba telt, mire kijöttem belőle, borzasztóan nehezen viseltem a telet, a hideget, iszonyatos emlékképként égett belém, vasárnap óta szabályosan déja-vűm van, nem látom értelmét az életnek, ha érzem a hideget. Nem mondom, hogy nyáron minden rendben volt, de nem volt ennyire elviselhetetlen a hangulatingadozásom.
2018. szept. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!