Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagy baj ha ezt állapította...

Nagy baj ha ezt állapította meg nálam a terapeutám?

Figyelt kérdés
Csökkentett empátia. Kognitív empátiám van,de affektív az hiányzik. Szerinte nárcisztikus elégedetlenségben szenvedek ami együtt jár az agresszióval és az erős szorongással. Valóban elégedetlen vagyok mindenkinél. Könnyen otthagyom az embereket,semmi megbánást tanúsítva,érzelem nélkül. Mindig a középpontban akarok lenni így nem szorongok. Tehát diagnosztizálva van nálam a Csökkentett empátia azonbelül a nárcizmus.
2018. szept. 24. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Ez nagy baj.
2018. szept. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem nem, csak ne gyere a közelembe.
2018. szept. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Be ne dőlj neki. Keress egy teljesen független, nem korrumpálható pszichomókust, és vele csináltasd meg.


Itt a Gyíkon is van egy önjelelölt pszichomókus, akinek meg van a papírja, de hogy minek az magam sem tudom. Ugyanis felesküdött arra, hogy a betegeit segíti, gyógyítja, ugyan akkor meg abszolút megveti őket-ez össze egyeztethetetlen az orvosi etikával és magatartásával annak, aki gyógyításra esküdött fel. Olyan blődségeket makogott, és olyan kommentjei vannak, hogy csak néztem nagy szemekkel...


Szóval ha "véletlenül"neked is ehhez van "szerencséd"-akkor kukázd a diagnosztikáját. Egy kutyát nem bíznék rá..


Elég ha belekérdezel nála pár dologba, és egyből meglátszik, hogy merre az arra nála..

2018. szept. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem dehogy is. Élőben illetve gmaeilen keresztül beszelgetünk. Illetve nem nevezném terapeutának inkább pszichológiai tanácsadónak.
2018. szept. 24. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!