Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet egy anya akkora...

Hogy lehet egy anya akkora aljas szemét, hogy a tudtodon kivül gyógyszereket kever az italodba?

Figyelt kérdés

11-es voltam, mikor eljátszotta ezt. Be akart altatózni a szemét, mert szerinte nem aludtam eleget. Aztán amikor nem vettem be, akkor reggel ő csinálta a reggelimet, meg minden este hozta a kis kakaót.


Ezeket neki írták fel. Akkoriban nem voltam tisztában a jogaimmal, hogy ez bűncselekmény, illetve nem is tudtam róla.


Azóta eltelt 5 év, de még mindig nem hevertem ki és azóta is elkövetett ellenem pár mocskosságot.


Aki szerint kamu, privátban nevet és címet küldök.


2018. szept. 24. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Most megerősítésre vársz, hogy ez egyedi eset-e? Ha gyakran olvasod ezt a kategóriát ezen az oldalon, akkor már elég sok ilyen szülőről olvashattál. Általában jó szándékkal teszik ezt, de sajnos a szülők sem mindig teljesen százasok.
2018. szept. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jézus. Ne egyél a kajájából. Vagy ha megint tapasztalod,fenyegesd meg,h feljelented.
2018. szept. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Volt már egy kísértetiesen hasonló kérdés, mint most a tiéd.

Mit lehet azon kívül írni, hogy fordulj a gyámhatósághoz, ha nagykorú vagy, jelentsd fel? Csakhogy ahhoz bizonyítanod is tudni kell.

2018. szept. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ma is itt kamuzol?
2018. szept. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Várom privátban a nevedet és a címedet!
2018. szept. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Már megelőztek, hogy volt már ilyenre példa (sajnos). Viszont most látom, hogy nagykorú vagy már, nem figyeltem, eltelt 5 év.

Hát akkor marad a rendőrség.

2018. szept. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Bepróbálkozott vele mostanában is, ment a lefolyóba.



Bizonyítékom nincs, nyilván tagad. Nem változik semmit, abban igazatok van.

2018. szept. 24. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!