Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mi lehetett, ami velem...

Ez mi lehetett, ami velem történt?

Figyelt kérdés

Tegnap éjszaka, ma reggelre virradóan nem aludtam jól. Így fáradtan is keltem.

Éjszaka az cikázott az agyamban, hogy miket kell ma megcsinálnom munkahellyel kapcsolatban, amiket ezért vagy azért halogattam eddig.


Reggel, miután felkeltem és felöltöztem, egy óriási szorongás érzés lett úrrá rajtam. Ilyet én még nem tapasztaltam azelőtt. Majdnem sírtam, hogy nem, én nem tudom megcsinálni a rám váró feladatokat, mert nem látom át, képtelen vagyok rá, stb. Kicsit remegtem is.


De valahogy mégis erőt vettem magamon és a reggeli készülődés után bementem a munkahelyre. Még ott is éreztem a szorongást, ami akkor kezdett enyhülni, ahogy elkezdtem a papírmunkákat végezni.

Végül folyamatosan enyhült a szorongás, és időközben meg is szűnt.


Mi lehetett ez? Ennyire erősen ilyen érzést még nem tapasztaltam meg azelőtt.


2018. szept. 24. 15:50
 1/8 A kérdező kommentje:
30/N vagyok. Napi kapcsolatban kell lennem emberekkel irodai munkám miatt. Még jó, hogy ma délelőtt könnyebb volt, így inkább több papírmunkával foglalkozhattam.
2018. szept. 24. 15:53
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Pánikroham. Egyénenként különböző erősségű és gyakoriságú. A munka miatti stressz és kialvatlanság váltotta ki nálad. Lehet, hogy ideje lenne kivenned pár nap szabadságot és pihenni egyet!
2018. szept. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pánikbetegség?
2018. szept. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én ilyet még soha nem tapasztaltam. Ezért sem értem, hogy így a "semmiből" tapasztaltam meg ezt.


Lehet, hogy "csak besokalltam" a munkahelyen + a kialvatlanság váltotta ki, így nincs különösebb okom aggódni?

2018. szept. 24. 16:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Kezdődő depresszió.
2018. szept. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Szorongás, pánikbetegség, depresszió okozhatta.
2018. szept. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Rájöttem, hogy azokban a napokban fogyasztottam először orbáncfű teát. Szárított gyógynövényből készítve, nem filteresből.


Most néztem utána, hogy az orbáncfű teának lehetnek komoly mellékhatásai, hasonló az antidepresszáns szerekéhez...


Soha azelőtt nem fogyasztottam sem antidepresszánst, sem orbáncfű készítményt.

2018. okt. 6. 11:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Kb. "semmi", azaz szimpla szorongás: ráparáztál a feladatokra, ráadásul kialvatlan is voltál (mert éjszaka is paráztál). Próbáld megbeszélni a helyzetet a főnököddel, munkatársaiddal. (Nekem a pszichiáterem tanácsolta ezt nagyjából ugyanilyen helyzetben, azért mondom ezt.)
2018. okt. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!