Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan állítsam le magam?

Hogyan állítsam le magam?

Figyelt kérdés

Hipochonder és pánikbeteg is vagyok mindig mindent beképzelek magamnak és bár tudom hogy csak beképzelem magamnak ezeket a dolgokat akkor sem tudom magam meggyőzni megnyugtatni. Mindig úgy érzem hogy lenyeltem valamit, gyakran elég durva tisztaságmániám van, mindig van nálam zsebkendő és a nyálamat mindig beleköpöm, óvatosan nyúlok mindenhez, kerülöm a tisztátlan helyzeteket,a kezemet mindig alaposan megmosom. Gyakran úgy érzem hogy alig kapok levegőt és hogy itt van már a vég és bár sejtem hogy ezt is csak beképzelem magamnak attól még a tüneteket ugyanúgy érzem gyakran van pánikrohamom olyankor büfögtetem magam hogy jobban kapjak levegőt meg olyan helyre megyek ahol sok a friss levegő,de valamikor még ez sem használ. Emelett emésztési gondjaim is vannak, sokáig rágom az ételt és még mégis félrenyelek, gyakran van gyomorsavam és mindentől hányingerem van. Álmatlanság és depresszióban is szenvedek,mivel romokban van az egész életem és egyedül vagyok a gondjaimmal a nagyvilágban. Nem tudom hogy hogyan állíthatnám le magam, hogyan gyógyulhatnák meg végre.

Ha valaki tud valamilyen tanácsot adni nekem azt előre is köszönöm!



2018. szept. 26. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
2018. szept. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A nyeles, bofogtetes, emesztesi panasz arra engednek kovetkeztetni, hogy talan refluxos vagy. Erdemes lenne kivizsgaltatni.
2018. szept. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 Ha megkérdezhetem akkor mi is az a reflux?
2018. szept. 26. 15:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne legyél már ilyen béna, guglizd ki b+!
2018. szept. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!