Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszióra utalnak-e a...

Depresszióra utalnak-e a következő jelek? -állandó fáradtság, aluszékonyság -kedvetlenség, céltalanság, motiváció, jövőkép hiánya -felszínes kapcsolatok, emberek iránti érdektelenség

Figyelt kérdés

A Beck-féle depresszió skálán depresszió-közeli állapotot értem el, amire figyelnem kell, de az szerintem nem teljesen konzekvens, ugyanis a depresszió bizonyos tipikus tünetei nagyon illenek rám, más tipikus tünetek pedig egyáltalán nem.

Úgy érzem, hogy mindent szív és lélek nélkül csinálok: "zombiként" élem mindennapjaim. Minden tűz és lelkesedés elmúlt belőlem. Pedig még 40 sem vagyok.


2018. szept. 26. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha emellett valamilyen szinten az öngyilkosság is foglalkoztat, megfordul a fejedben a halál gondolata akkor igen. Fordulj szakemberhez, kérlek
2018. szept. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Öngyilkossági gondolatom soha nem volt, tkp. szeretem magam, pl. szeretek kajálni, degeszre enni magam, csak hát ... semmi másban nem látok nagyon örömet.
2018. szept. 26. 18:59
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem feltétlen, hiszen nem akarsz öngyilkos lenni, az emberi kapcsolatok is érdekelnek, ha felszínesen is. Szív, lélek nélkül pedig nagyszerű menedzser lehetsz, ez jövőképet is adhat.
2018. szept. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocs, az emberi kapcsolatok nem érdekelnek, amik régebb óta fennállnak azok ellaposodtak, az újak pedig eleve csak kényszerből vannak. A menedzserkedésben nem látok semmi fantáziát. Ha valamiben egyáltalán látok valamit, az az alkotás -kézzel fogható, csak ahhoz nincs energiám.
2018. szept. 26. 19:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a szervezeted válasza, hogy valamilyen hiba van a táplálkozásodban, életviteledben. Próbálj használni spirulinát, chlorelát, esetleg zöld árpát, búzát.
2018. szept. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!