Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy szokjak le a RIVOTRILRÓL?

Astoriaheelfiger kérdése:

Hogy szokjak le a RIVOTRILRÓL?

Figyelt kérdés

05 mg os Rivotrilt szedek pánikbetegségre!


Féléve nem volt pánikrohamom! 4x1 Rivotrilt szedek és elegem van belőle!!!! rosszabb mint a drog!!!! pszichiáterem segítséget kértem, 5x is rá kérdeztem,de a válasz felírok ezt felírok azt..... csak épp normális ellátást nem kapok! ha azonnal elhagyom akkor akár epilepszia rohamot is kaphatok, nem beszélve az elvonási tünetekről! Korlátoz a mindennapi dolgomban! Egy kiba........tt sört nem tudok meginni, a munkahelyemen nem vagyok aktív! Teljesen leszedál! próbáltam homeopátiás készítményeket, teákat,de sz.....rt sem ér!


2018. szept. 26. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem ne próbálkozz interneten kapott tanácsok alapján. Ha nem tudsz az orvosoddal dűlőre jutni, keress másik orvost - de mindenképp orvost. Az életedet nem kéne kockáztatni. Oké, hogy fél éve nem volt pánikrohamod, de lehet, hogy megint lenne, ha abbahagynád a gyógyszert. De azért még lehetne pl. csökkentéssel stb. próbálkozni. De - ismétlem - orvossal, ha kell, akkor meg másik orvossal, mint a mostani.

2018. szept. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Orvosi segítség. Az alkoholista se szokik le a piarol olyan konnyen, max orvosi körülmények között általában,ez is függőség,es eros.
2018. szept. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Keress másik orvost, mert ha nem együttműködő veled akkor nem leszel jobban. Érdemes még elmenni a helyi drogambulanciára, ott is tudnak segíteni.
2018. szept. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon apránként, türelmesen csökkentsd az adagot.
2018. szept. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ha, 2 hetente negyedelem akkor nem lesz elvonási tünetem?


illetve napi 4x1 et szedek nem tudom a nap melyik részével kezdjem el a csökkentést. reggeli ? déli ? esti ? melyik

2018. szept. 28. 11:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha még nem szoktál le, és szeretnél leszokni, akkor lassan kezd el a csökkentés. Ha pedig nem megy, kérj olyanoktól tanácsot, akik szintén le akarják tenni. A facebookon van csoport "rivotril leszokás" kulcsszavakat ha beírod, kiadja a kereső. Az orvosok sajnos nagyon gyors tempót diktálnak a leszokást illetően, mert fogalmuk sincs, hogy hogyan kell egy ilyen erős drogot lerakni, így sok esetben sokkot kap az idegrendszer a rendkívül gyors csökkentéstől...De akik maguk is szedik, és csökkentik ismerik azt a módszert, amellyel sikresen abba lehet hagyni. Sokan megteszik, nem lehetetlen vállalkozás!
2019. szept. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!