Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan derült ki rólatok,...

Hogyan derült ki rólatok, hogy depressziósak vagytok?

Figyelt kérdés
Azoktól az emberekhez szól a kérdésem,akiket orvos diagnosztizált.Hogyan vettétek rá magatokat,hogy segítséget kérjetek? Gondoltátok-e,hogy depresszióval küzdötök?Voltak-e tüneteitek? Mivel kerestétek fel a pszichológust/pszichiátert? Mit mondtatok neki? Azért kérdezem,mert eléggé nehéz helyzetben vagyok és nem tudom kitől kérjek segítséget. Utánaolvastam a depresszió tüneteinek és amiket láttam rám igazak már elég sok ideje,már az öngyilkosság gondolatával is eljátszottam,hogy mi lenne ha...

2018. szept. 30. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném,hogy sokat segít a válaszom,mivel nekem a munkához volt pszichológiai vizsgálat, és ott "buktam le" hogy valami nem oké.
2018. szept. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az orvosoknak nem kellett sokat nyomozni, miután bevettem 10 db nyugtatót elég egyértelmű volt, hogy nem vagyok jól.
2018. szept. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy tesztet kellett kitölteni. Meg látszik is rajtam, bementem a dokihoz 5 perc és elkezdtem bőgni.
2018. szept. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem az volt a problémám, hogy alig bírtam beszélni meg menni, meg nem fogtam fel, amiket mondtak nekem, meg semmi nem is érdekelt. Előtte sokat sírtam, de akkor egy ideje már sírni sem tudtam. Még az öngyilkosság se érdekelt. Az se érdekelt, hogy élek. Volt annyi elméleti ismeretem, hogy tudjam: ez pszichiátriai jellegű probléma. Elmentem (persze nem egyedül, pedig már felnőtt voltam) orvoshoz, ahol közepes depressziós epizód diagnózist kaptam és gyógyszert. Akkoriban nem mentem és nem is küldtek pszichoterápiára, de ennek már 6 éve.
2018. okt. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Úgy ahogy te is...éreztem,hogy valami nem stimmel...menj el mindenféleképpen pszichiátárhez! Tudom, hogy elsőre ijesztő, zavarba ejtő, de nem lesz gond, azért vannak, hogy segítsenek!
2018. okt. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!