Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék ha undorodom...

Mit tehetnék ha undorodom magamtól, utálom magam és úgy érzem mások is így vannak ezzel? (Ami mostanában erőteljesen megjelentik az álmaimban is)

Figyelt kérdés
Mostanában egyre többször álmodom azt, hogy valami mély hiba van bennem, amit még megmagyarázni se lehet, és csak egyszerűen utálnak, megvetnek, lenéznek az emberek. Ma is arról álmodtam, hogy egy iskolában vagyok és úgy beszél velem egy tanár mintha egy utolsó kutya lennék, egy szégyen, akit jobb ha nem is látnak. Nagyon sok ilyen álmom van, és ez a valóságban is megjelenik. Undorodom magamtól, gondolkodom az öngyilkosságon.
2018. okt. 1. 18:06
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Hany eves vagy? Nyugodtan irhatsz nekem ha szeretnel.

Nem tudod mi oka van ennek? tortent valami mostanaban? csaladdal? baratok? nem vesztel ossze valakivel?

2018. okt. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azonnal menj el orvoshoz, ez komoly probléma, amin leginkább csak pszichológus fog tudni változtatni.
2018. okt. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!