Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért kell befeküdnöm a...

Miért kell befeküdnöm a pszichiátriára? A beutalóra az volt írva: Depresszió. Mit jelent?

Figyelt kérdés
2010. jún. 23. 14:08
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Nem árt ha bemész, valószínű emos vagy, a neved se kutya....csak nehogy vért is igyál.... Jó leszel ott bent, majd meglátod kikkel leszel........és elgondolkodsz. A baráti körödet meg cseréld le!
2010. jún. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
De barom vagy!
2010. jún. 29. 13:35
 13/26 A kérdező kommentje:
Nem vagyok emo és barátaim meg nincsenek!
2010. jún. 29. 13:35
 14/26 anonim válasza:
igazság szerint a betegség okozza, hogy azt gondolod, nem vagy beteg. sajnos ez csak akkor derül már majd ki, ha meggyógyulsz.
2010. jún. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
22%

a pszihológusokat ki lehet játszani. ha azt akarod, hogy gyógyszereket írjanak fel, csak annyit kell tenned, hogy mikor azt mondja neked, depressziós vagy, elmagyarázod neki, miért nem vagy az. egyből ömlik a kedélyjavító. én már csak tudoom ;)


barátaid nincsenek?:( szegény lány:( hüp-hüp.

KIT ÉRDEKEL A BÁNATOD???

2010. jún. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Szerintem menj oda ahová az orvos küld,

ha sokáig vagdosod az ereidet, előbb utóbb elvérzel,

és ha végignézel az emberiség nagyobb százalékán azt láthatod, hogy az emberek nem törekednek arra hogy minél előbb kicsinálják magukat.

Szóval az életmódodon változtatnod kell.

Persze csak ha élőlény vagy. Mert ha UFÓ vagy, akkor más a helyzet, attól függően melyik bolygóról jöttél.

Az élőlények ugyanis ösztönből ÉLNI akarnak, ezért élőlények.

Viszont ha UFÓ vagy, keress fel egy UFÓ-szakértőt,

ő talán segíthet hazajutnod...

de ha nem vagy UFÓ akkor kapcsold át az agyi érzeteidet happyre, és nem kell kezeltetned sem magad.


...sok sikert!

2010. jún. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Nem vagyok UFO. Hm. Hát, azt mondtad, ösztönből élni akarnak...Ja..én nem...
2010. jún. 30. 10:55
 18/26 anonim ***** válasza:

Régen olvastam ennyi rosszindulatú, és tudatlan hozzászólást!!!


Kedves kérdező,

amit írtál probléma, az nem biztos, hogy depresszió, de a te korodban még nem adunk személyiségzavar megnevezést.

A tüneteid elég komolyak, biztosan nagyon nehéz lehet neked, erősen szoronghatsz, egyedül lehetsz.

A kórházban rendbe fognak kicsit hozni, jobban fogod magad érezni utána. Valószínűleg hosszabb ideig kell majd terápiára járnod, de az már nem bennfekvéses. Melyik kórházba fogsz menni?

Azért kell befeküdni, mert így sokkal többet tudnak veled, a problémáddal foglalkozni, kideríteni mi okozta és könnyebb lesz a hangulatodat is stabilabbá tenni. Jobbulást kívánok, írj még, ha bármi kérdésed van.

2010. jún. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

utolsó:

te vagy olyan helyen dolgozol, vagy gőzöd nincs a dologról.

hallottál már gyógyszerfüggőségről? az ilyen helyeken ugyanis azokkal kezelnek.

egyszer menj el oda, csak szarabb lesz utána. bár, te [kérdező], úgyis azt akarod...


ha akarod, küldök a hegeimről képet, meg lefotózom az emberek fejét is, mikor észreveszik, jó?

egyből nem lesz olyan bulis, majd ha megjön az eszed, akkor lesz szar, hogy szörnyülködve kérdezik: "ÚÚRISTEN, mi történt a kezeddel???" és mit mondasz? "pillanatnyi elmezavar..."/ "á, csak baleset"

2010. júl. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Keves utolsó,


igen klinikus vagyok köszönöm, ismerem a gyógyszerfüggőséket és ismerem a gyógyszerek hatásait és a mellékhatásait is. Vannak azonban olyan problémák, amikor szükség van gyógyszerre, te bizonyára még nem láttál ilyen eseteket, mert nem ez a szakmád.

Az olyan természetes, ha van egy bakteriális fertőzésed és arra beveszed a gyógyszert, különben esetleg meghalnál. Azt sajnos a társadalom időnként elfelejti, illetve nincsen benne a köztudatban, hogy az elme is meg tud betegedni, amit szintén gyógyítani ildomos. A pszichoterápiára pedig nagyon sok beteg nem alkalmas több okból kifolyólag sem.

De tudod, az ember nem mindentudó, én biztosan nem próbálnék meggyőzni egy mérnököt arról, hogy másképp tervezze a házat, mivel nem tanultam soha a mérnökséget és nagy valószínűséggel összeomlana a ház.

Az orvoslás és a pszichológia is hasonló. Attól még, hogy olvasol egy-két cikket egy-két könyvet, ami a gyógyszerek mellékhatásairól szól, sajnos egyáltalán nem jelenti azt, hogy bármit is tudni fogsz a szakmáról. Ha az ember meg nem tud valamit, akkor inkább bölcsebben teszi, ha nem ad olyan tanácsokat, ami a másiknak esetleg kárt okozna. Ha a kedves kérdező kezelőorvosa hospitalizációt javasolt, annak bizonyosan megvolt az oka. Az pedig, hogy kap egy gyógyszeres megsegítést, vagy nem, szintén nem a te kompetenciád megítélni!

2010. júl. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!