Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért kell befeküdnöm a...

Miért kell befeküdnöm a pszichiátriára? A beutalóra az volt írva: Depresszió. Mit jelent?

Figyelt kérdés
2010. jún. 23. 14:08
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

13 éves, szeretethiános kislány vagy, aki csak feltünősködni akar és azért vagdossa az ereit.

1. Ne vágd túl mélyre, mert ott maradnak a hegek és csúnya lesz később.

2. Az élet nem mindig happy, de minden rosszból van kiút.

Meghalni nem érdemes semmi miatt.

3. Tessék mosolyogni, és megelégedni azzal ami van!

Ha mindig rossz kedved van, azon csak te tudsz változtatni. Ha többet mosolyogsz, akkor lesznek barátaid , mert az emberek mindig a jókedvűekhez szeretnek húzódni.

2010. júl. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:26


egyből gondoltam, a szakmában dolgozók ilyen elvakultak. :)

én semmilyen gyógyszert nem szedek, még görcsoldót sem, ha görcsöl a hasam, beteg is 3 évente vagyok, 1x volt influenzám, 1 hét alatt rendben is voltam, ugyan úgy, mint más, csak antibiotikumok nélkül.

én is vagdostam magam, meg kitűztem a halálom napját, rajzoltam a véremmel, meg egyéb finomságok,

aztán

szerelmes lettem.

láss csodát....

2010. júl. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, bizonyára roppant ijesztő azzal szembesülni, ha az ember nem mindig ura önmagának...!

Érdekes továbbá az indulat benned a gyógyszerek és a lélektan iránt.

Az is figyelemreméltó, hogy nehéz más emberek szempontjait is figyelembe venned, nem csak magadból kiindulni.

Azzal sem lehet könnyű szembesülni, hogy neked is lehetnek gyengeségeid, és lehet olyan alkalom is, hogy külső segítségre szorulsz, amitől még nem leszel gyenge ember.

De ne menjünk bele a te problémádba, mert a kérdés nem erre irányult. Bocsánat a kérdezőtől a kitérésért.

2010. júl. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

ez a rövöd kis analízis tényleg elgondolkodtató. :)

talán nekem is ilyen pályát kellett volna választanom a divattervezés helyett, mert virtuálisan öltözködésről nehéz kielemezni az embert...:( :D

a gyenge ember segítségre szorulós részt viszont nem találtad el.

2010. júl. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

"13 éves, szeretethiános kislány vagy, aki csak feltünősködni akar és azért vagdossa az ereit. "

Egyáltalán nem akarok feltűnősködni!! Nagyon nem...

2010. júl. 1. 18:21
 26/26 anonim ***** válasza:

Ne törődj ezzel a hozzászólással, mert nem szakmai, nem ért a problémádhoz.

Remélem, hogy a szakmai hozzászólásokat is olvasod.

2010. júl. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!