Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet tenni olyan helyzetb...

Mit lehet tenni olyan helyzetben, ha valaki azt írja itt, hogy öngyilkos lesz? Ha fenyegetésből írja, akkor mi a teendő? És ha nem amiatt írja, hanem mert tényleg meg akar halni?

Figyelt kérdés

2018. okt. 7. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mit tudnánk tenni itt, ha valahol egy idegen meg akarja ölni magát? Sajnos semmit.
2018. okt. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy még most lehetne tenni valamit, illetve lehetne szólni az adminoknak, de akkor ezek szerint semmit sem lehetne tenni.
2018. okt. 8. 08:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos még az adminok sem tudják (pontosan és gyorsan) megállapítani az illető címét vagy kilétét, szóval ők sem tehetnek többet, mint te. Esetleg annyit, hogy elrejtik az adott kérdést, hogy ne motiváljon másokat is.
2018. okt. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Javasolhatod az illetőnek, hogy előbbhívjon fel egy segélyvonalat. írhatsz neki néhány telefonszámot.

Kezdhetsz privát levelezést vele, ha van hozzá kedved.

2018. okt. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem még a kérdésemet is törölték, mert túl egyértelmű volt. :D kész tervvel álltam neki, nem ám olyannal, hogy hiányzom-e majd... :D
2018. okt. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!