Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megőrjítenek a saját gondolata...

Megőrjítenek a saját gondolataim. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha van valamilyen problémám, nem számít milyen apró, vagy milyen nagy, állandóan azon kattog az eszem. Egyszerűen nem tudok lenyugodni. Az őrületbe fogom kergetni saját magam. Mit tehetnék?

2018. okt. 9. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Hozzáállásodon változtass! Én is ilyen vagyok sajnos ,viszont a parom pont az ellenkezője. Kezdem átvenni ezt az úgyis megoldom felfogást. Én olyan vagyok előre megtervezek kitalálok egy problémára több féle megoldást és arra is mivan ha ez vagy az van .borzasztó

De igaza van a páromnak valahogy megoldjuk úgyis eddig is megoldottuk ezután is megfogjuk .Nem ölöm már magam minden apróságért. Nagyon nehéz volt megállni de idővel belejössz

2018. okt. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tereld el a figyelmed, eleinte nehéz lesz, kényszerítened kell magad. Próbálj pozitív, kellemes dolgokra gondolni. Olvass, játssz valamit, vagy hobbit keress, ami leköt. Segít kisállat is. Nekem ezek jöttek be.
2018. okt. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Miss Endzsi ***** válasza:
Csak akaraterővel szüntethető meg. Kezdetnek próbáld meg, hogy a negatív gondolatokat pozitívra cseréled. Ha nem is értesz vele teljesen egyet csak tedd, két hét alatt át fog állni az agyad rá magától is.
2018. okt. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gondold át, hogy ez a probléma 5 év múlva is számítani fog-e. Ami nem, azon nem érdemes kattogni. Nekem van hogy ez a gondolat működik.
2018. okt. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenkit a saját gondolatai örjitenek meg. A szomszéd gondolatai nem érdekesek!!!!
2018. okt. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Menj el pszichiáterhez, nem vicc, én egy éven át szorongtam egy semmiből jött gondolat miatt (inkább visszajött, egy múltbeli már elfeledett dolog), a végén depressziós lettem, addigra teljesen széthullott az életem. Kaptam gyógyszer végül, de még most se igazán találom az utamat.
2018. okt. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, és volt hobbim, célom, mindenem, nem tudta elterelni a figyelmem, még egy kemény edzés közepette se hagyott nyugodni a gondolat. Előző voltam.
2018. okt. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!