Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A szorongás miért váltott át...

A szorongás miért váltott át érzelemmentéssé?

Figyelt kérdés
Annyi trauma ért gyerekkoromban hogy ezek miatt szorongtam jó hosszú ideig. Sírtam sokat,dühös voltam. Ahogy ma reggel feküdtem az ágyban a feszültségem elillant. Olyan mintha nem lennének érzelmeim. Csak úgy élek érzelmek nélkül.
2018. okt. 10. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"ahogy ma reggel feküdtem az ágyban..."

Azért ez még nem nevezhetõ egy tartós állapotnak, ha ma reggel kezdõdött:)) Ha már hetek óta tart, majd érdemes lesz rajta meditálni. Így nem. Minden embernek vannak hangulatváltozásai, jó és rossz napjai stb. Inkább örülj neki, hogy vègre nem vagy feszült:)

2018. okt. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"Csak úgy élek érzelmek nélkül." - Ember! Reggel kezdted el érezni, de még dél se volt, mikor kiírtad a kérdést :D Ma reggel kezdtél el élni? :D Viccet félretéve, szerintem is inkább örülj, hogy épp nem vagy feszült, majd elmúlik ez is, mint bármi más...
2018. okt. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hangulatok jönnek-mennek... (Még ezt akartam odaírni a végére, csak véletlenül elküldtem)
2018. okt. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!