Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A Frontin mennyire erős...

A Frontin mennyire erős nyugtató hatású gyógyszer?

Figyelt kérdés
Nem hozzászokott szervezet számára hanem az első néhány szedésnél.
2018. okt. 12. 07:45
 1/9 anonim ***** válasza:
En elaludtam tole es kesz. Sokszor meg most is. Ha probalok ebren maradni, szedulok, tamolygok, botladozom.
2018. okt. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nagyon. én mikor először próbáltam, két mgot vettem be. hát, fél órán belül kiutott, és egy napig aludtam meg szedelegtem, jó szarul voltam. tíz mgtol meg két három napra ütöttem ki magam és még a detoxba is bevittek. de én vékony vagyok meg nem is voltam hozzaszokva.
2018. okt. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Azert azt hozzatennem, hogy a gondolataim nem valtoztak meg tole. Legalabbis en eloszor azt kepzeltem, majd ugy lesz, de nem... Ugyanugy "idegeskedtem" gondolatban, csak mar almosan, aztan elaludtam, miutan felkeltem, meg csomo ideug be voltam lassulva, stb., de ugyanazok a rossz gondolatok voltak a fejemben. (0.25 mg-os volt, amit eloszor bevettem.)
2018. okt. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem nyugtató, hanem szorongásoldó. És az adagtól függ. A második válaszoló ha igazat ír, jó nagy ökör, mert a belépő adag 8-szorosát vette be elsőre (0,25-tel szokás kezdeni, vagy annak a felével)
2018. okt. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
A szorongásoldó és a nyugtató pont ugyanazt jelentik. Erősnek számít.
2018. okt. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 szamo77db ***** válasza:
Így van, attól függ, hány mg-os tablettáról van szó. Ezt beszéld meg az orvosoddal!
2018. okt. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2018. okt. 12. 22:58
 8/9 A kérdező kommentje:
A hatása meddig tart kábé, mennyi idő után "tisztul" ki az szervezetből?
2018. okt. 12. 23:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy egyeseket hogy kiüt. Engem intravénás dormicum sem álmosított el, nem hogy elaltatott volna, durván megabolizál a májam. :D (nem gyogyszerfuggo vagyok, csak egy vekonybelbiopsziahoz megkertem, hogy szedaljanak le, de felesleges volt.)
2018. okt. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!