Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem hiszem hogy jól döntöttem...

Gabor2001MC kérdése:

Nem hiszem hogy jól döntöttem szerintetek?

Figyelt kérdés

Másfél évig nagyon boldogok voltunk a barátnőmmel

Itt hagyott azt mondva már nem ugyanazt érzi mint az elején

Valaki más tetszik neki

Mondtam rendben

2 hétig csak sírtam és nem éreztem jól magam

Mint kiderült ő mással csókolózott és stb dolgok

Megbocsátottam neki mert azt mondta megbánta meg stb és vissza fogadtam

Lehet hülye döntés volt

Félek hogy le is feküdt valakivel és nem érzem magam biztonságban vele félek hogy újra megtenné

De látom hogy megbánta lehet lekoptatta őt a srác

Fiatalok vagyunk vannak hibáink de nem tudom mit tegyek

17/F



2018. okt. 12. 09:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha már megbocsájtottál, együtt vgytok akkor ne ezen rágódj. Legyetek boldogok, fátylat a múltra. Majd kiderül akkor mi lesz.
2018. okt. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Pont ezt érzem hogy ki tudja mit hoz a jövő lehet tényleg nagyon megbánta

Csak nem látok bele a fejébe és furcsállom ezt az egészet

Mert féltékeny voltam nagyon és magamhoz láncoltam de ezért itt hagyni és ilyen hamar mással feledtetni engem

Fájt

2018. okt. 12. 09:17
 3/17 anonim ***** válasza:

Ha nem megy, akkor legyen vége. Ha meg megy, akkor megérte kibékülni.

Csak többször ne nézd el, hogy megcsal. Ne legyen ilyen véget nem érő sztori, hogy mindig különmentek, aztán békültök.

Egyébként meg pont azért, mert fiatal vagy nem kell mindent elnézni. Még vár rád szerelem, nem ez lesz az egyetlen.

2018. okt. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Azt írod, hogy nagyon féltékeny voltál. És te csodálkozol, hogy elhagyott a lány??? Észnél vagy? Most, hogy visszajött és visszafogadtad, megbocsátottál neki - most egyszerre talán elmúlt a féltékenységed? Nem! Ez még fokozódott. Félsz attól, hogy mással lefeküdt... Csodálkozol? Én nem. Megbánta. Visszajött. Ha féltékenykedsz, újból elmegy, de most már végleg. Ezt garantálom. Küzdd le magadban végleg a féltékenységet! Rossz tanácsadó.
2018. okt. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Tudom de most még nem megy

Majd meglátjuk mit hoz a jövő

De ez volt az utolsó esély és ha látom hogy furcsán viselkedik akkor elkezdek más irányokba is nézni

2018. okt. 12. 10:24
 6/17 anonim ***** válasza:

Kérdező, jól gondolod, de ez a te féltékenységedre is vonatkozik ám!

Mástól tudom, de tartom magam ehhez: Ha valakiben egyszer csalódsz, az az ő bűne (hibája), de ha másodszor is csalódsz, az a te hibád (bűnöd).

2018. okt. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Pontosan!
2018. okt. 12. 12:56
 8/17 anonim ***** válasza:

Ezek után konkrét választ adok a kérdésedre.

Jól döntöttél, hogy megbocsátottál neki. (Egyébként ő nem is követett el semmiféle bűnt, ha azért ment el, mert nem bírta a féltékenységedet.) Bármilyen nehéz lesz, de ezt vetkőzd le, de ÖRÖKRE. Ilyen természetű emberrel lehetetlenség békében megöregedni egymás mellett.

Ne faggasd őt afelől, hogy lefeküdt-e a másik fiúval, mert ez már az előtörő féltékenységedet dokumentálja. Én elárulom neked: igen, lefeküdt. Ha csak egyetlen éjszaka is aludt nála (és nem voltak más akadályozó tényezők), akkor szexeltek is. Ezt vagy tudomásul veszed és ezzel élsz, vagy menjetek szét, most még időben lenne, különösebb lelki megrázkódtatások nélkül.

2018. okt. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Most miért kell ilyen büdös köcsögnek lenni?

Egyböl lefeküdt hát köszi szépen ;)

2018. okt. 12. 23:03
 10/17 A kérdező kommentje:

Amugy

Elvileg egy darabig megvolt neki

És őt nem úgy ismerem mint aki ne szégyellné a testét de nem tudom

Még elöttem is szégyellte magát

Mert mondta már nagyon rég borotválkozott oda lent

2018. okt. 12. 23:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!