Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Saját magamat készítem ki?

Saját magamat készítem ki?

Figyelt kérdés
Este xanax, plussz hangulatjavító. Reggel alig bírok felkelni. Persze erős kávé, és még kávé után is kába vagyok meg álmos.
2018. okt. 12. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. okt. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

igen, túl sok gyógyszer kiüt és nehezebben kellsz fel szerintem

lehet ezért is rossz a hangulatod

én is ha kába vagyok rossz a kedvem egész nap, pedig nem vagyok depis...

próbálj reggel zuhanyozni, az picit élénkít majd, meg napközbe ha van rá módod igyál pl fekete teát, magas benne a koffein, de kapszulába is szedhetsz ilyeneket...



(hány éves vagy?? esetleg fiú vagy lány?? ha 30+ férfi akkor tudok mondani még valamit amit szedhetsz, hogy energikusabb legyél egész nap)

2018. okt. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
32 N Elő vannak írva ezek a nyugtatók, de a szervezetemen érzem hogy ez így nem lesz jó.
2018. okt. 12. 18:27
 4/4 anonim ***** válasza:
A gyógyszer sose megoldás. Hagyd el, természetesen az orvos segítségével, nehogy egyedül! Fokozatosan jobban leszel, ha teszel is érte, és nem holmi bogyóktól várod a csodát. Jobbulást kívánok!
2018. okt. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!