Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Mentális egészség

A kérdés

Saját magamat készítem ki?

Este xanax, plussz hangulatjavító. Reggel alig bírok felkelni. Persze erős kávé, és még kávé után is kába vagyok meg álmos.

okt. 12. 17:56  Privát üzenet  

A válaszok
Igen.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont okt. 12. 18:17 Privát üzenet

igen, túl sok gyógyszer kiüt és nehezebben kellsz fel szerintem

lehet ezért is rossz a hangulatod

én is ha kába vagyok rossz a kedvem egész nap, pedig nem vagyok depis...

próbálj reggel zuhanyozni, az picit élénkít majd, meg napközbe ha van rá módod igyál pl fekete teát, magas benne a koffein, de kapszulába is szedhetsz ilyeneket...

(hány éves vagy?? esetleg fiú vagy lány?? ha 30+ férfi akkor tudok mondani még valamit amit szedhetsz, hogy energikusabb legyél egész nap)

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont okt. 12. 18:20 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

32 N Elő vannak írva ezek a nyugtatók, de a szervezetemen érzem hogy ez így nem lesz jó.

# 3/4Időpont okt. 12. 18:27 Privát üzenet
A gyógyszer sose megoldás. Hagyd el, természetesen az orvos segítségével, nehogy egyedül! Fokozatosan jobban leszel, ha teszel is érte, és nem holmi bogyóktól várod a csodát. Jobbulást kívánok!

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont okt. 18. 22:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az meglátszik az arcomon ha utálom az életet/életemet/magamat? És mit lehet ez ellen tenni?
Miért idegesítem magamat fel mostanában mindenen?
Miért van az hogy nem szeretem magamat?
Miért nem érzem jól magamat a bőrömben?
Szerintetek pszichológusra/pszichiáterre lenne szükségem, vagy így fogadjam el magamat?
Fogyókúrás hozzáértők! Valaki segítsen, mert saját magamat készítem ki? Többbi lent

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Mentális egészség rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!