Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kventiax: a 75 mg tabletta...

Kventiax: a 75 mg tabletta kiválthat súlyos mellékhatást? Nektek bevált? Milyen mellékhatásokat okozott? Én 100 mgrammot szedek egy nap. Egyre többet kívánok belőle. Okozhat függést?

Figyelt kérdés

2018. okt. 15. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem okoz függőséget, azért írják fel a benzók helyett. Pszichés függés persze ki tud alakulni.

Nálam álmosságot, kábaságot okozott, de azt nagyon durván.

2018. okt. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mikor érdemes beszedni? Te mikor szoktad? Jobb lett tőle a betegséged? Hatott?
2018. okt. 15. 10:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem az 1. vagyok. Én reggel veszek 50 mg-ot, délben 25-öt, este 50-et. Nekem főleg álmosságot, alvást okoz, meg szédelgést, kábaságot. Nyugtató függő vagyok, azt csökkenti az orvos, és az elvonási tünetekre adta a Kventiaxot, mert az is nyugtat, de nem benzodiazepin, így nem okoz durva függőséget. Én jobban szeretem az álmosságot, kábaságot, mint a gyomorideget, pánikot.
2018. okt. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt az orvos mondja meg, mikor kell bevenned! Nekem csak este kellett, de sokaktól hallottam, hogy reggel-délben-este szedték. Engem nagyon kiütött, nappalra nem is tudtam volna szedni. Egyébként sajnos nekem nem segített, lecseréltük.
2018. okt. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!