Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Urbanics Júliánál járt valaki...

Urbanics Júliánál járt valaki már terápián?

Figyelt kérdés

Terápia után kutatok, de elég tanácstalan vagyok, hogy kihez érdemes fordulnom, és kihez nem.

Kezdve azzal, hogy van egy kis fogalomzavarom, hogy pontosan pszichológusra, vagy pszichiáterre van-e szükségem, mert ha jól tudom mindegyik mást jelent. Kiskoromban voltam egynél pánikrohamok miatt, de azt mondta, hogy semmi bajom (amikor pár éve kiderült, hogy nagyon is van), szóval a bizalmam is elég ingatag sajnos a szakmával szemben.

Lényegre térve: Depressziós tünetek indokával szeretnék eljutni egy szakemberhez, és nem gyógyszereket akarok szedni, hanem terápián részt venni, hogy történjen is valami, és lehetőleg ne 5 perc alatt intézzen el.

Urbanics Júlia honlapját találtam meg első körben, elég bíztatónak tűnt a dolog és kérdésem az, hogy van-e itt valakinek tapasztalata vele?

Minden választ nagyon köszönök.



2018. okt. 15. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Szia! Én még nem :(
2018. okt. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pszichiáterhez akkor menj ha gyógyszerre van szükséged. Ha beszélgetni szeretnél pszichológus
2018. okt. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Kedves kérdező, ha még jársz erre: voltál nála végül? Tapasztalat engem is érdekelne.
2021. febr. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Voltál esetleg azóta Júliánál? Én sajnos őt nem tudom ajánlani, voltam nála régebben és nagyon kellemetlen volt a beszélgetés vele (kínos csend, erőltetett mosoly, értelmezhetetlen kérdések stb.) Nem nagyon tudtam megnyílni előtte és csak alig vártam hogy kijöjjek.

Ha jól értelmezem Székesfehérváron kerestél pszichológust.

Tudom a kérdés már régi de ha esetleg másnak tudok segíteni akkor én megtaláltam a tökéletes szakembert/pszichológust Székesfehérváron. Akit érdekel nyugodtan írjon és megadom a kontaktot.

2022. dec. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ThisLinkIsDead válasza:
sziasztok! én voltam nála terápián, egészen egy évig és nagyon elégedett voltam. végig türelmet, kedvességet és megértést kaptam és ami a legfontosabb, hogy nagyon működött a terápia, elképesztő változásokon mehettem keresztül, amit sosem gondoltam volna, hogy megtörténik. szóval szakmailag is jónak találom. de szerintem nagyon fontos része egy hosszabb közös munkának, hogy pszichológust találni is kicsit olyan, mintha egy barátot keresnél.. van egy nagyon szubjektív oldala és nem mindenkinek ugyanazzal a pszichológussal lesz meg a jó 'kémia'. szóval mindenképp legalább egy, személyes találkozás után fogod tudni, hogy az adott ember neked tud-e majd segíteni. én is voltam előtte többnél, akikkel egyszerűen nem volt meg a hang, attól még ő lehet jó szakember:) remélem, azóta már rendeződött a problémád, szép napot!
2023. okt. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Pár hónapja kezdtem el járni Júliához és nagyon sokat segített eddig az önértékelésemen, jó szakembernek tartom, akivel jó az összhang és nincsen az a kellemetlen érzés az ülésén mint amikor elmész egy pszichológushoz és nehezen nyílsz meg…nála egyből sikerült őszintén beszélgetni, csak ajánlani tudom!
2023. okt. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!