Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet apám molesztált gyerekké...

Lehet apám molesztált gyerekként és emiatt lettem infatilis / Age Player és aszexuális? 29f

Figyelt kérdés

Ez NEM fétis vagy szexuális töltetü számomra, már ez is furi, mert a legtöbb ilyen embernek ez igen is az szokott lenni. Vagyis több mint a felüknek biztosan az.


Olyan érzés, mintha ezzel a gyerekes, kisgyerekes viselkedéssel, a játékkal, színezgetéssel, mesenézéssel, pótolnék valamit, ami kimaradt. Najó, azért a meséket amúgy is nagyon élvezem/szeretem :)


Viszont, megfordult a fejemben, hogy nem lehet e, hogy apám miatt van ez az egész? Az egész gyerekkoromban bántott. A hugaimat szerette, engem pedig ütött/vert, illetve a húgommal veretett meg, amikor ott volt, nem tudtam magam megvédeni “ rúgj bele egyet”. Emiatt az iskolában sem teljesítettem valéami jól, nem is akartam tanúlni, a hugaim jó tanulók voltak én nem akartam, annyira utáltam őket ahogy vannak. Viszont van egy emlékem, amit nem tudom hova tegyek. Apám nem tudom, hogy pedofil volt e, vagy sem, illetve szexuális töltetü volt ez a dolog, vagy csak szimplán meg akart alázni... Nekem sosem volt kisfiúként nagy péniszem és szégyellős is voltam emiatt, mert apám kicsúfolt amikor tehette.


Vannak emlékeim, hogy az ágy körül szaladok előle, zuhanyzás után egy nadrágban, több ilyen alkalom volt, de egyre konkrétan emlékszem. Üvöltözi utánam, hogy “füttyike, füttyiii!!!” és elkapott egyszer, én meg próbáltam menekülni, de nem tudtam. Akkor belenyúlt a nadrágomba és megmarkolászta a nemiszerveimet. Be is pisiltem kicsit. Ezt akkor nem értettem miért tette és a mai napig nem nagyok teljesen biztos benne. Nem túl okos ember, de anyukámnak mondogatta, hogy a hugomnak milyen formás popsija van, amikor a húgom 11 éves volt…. Anyukám is kiakadt és megmondta neki, hogy ne a gyerekét nézze hanem az övét. Anyuval nem igen szexelt. Kb 3x plusz minden évben 1x, abból lett 3 gyerek és utána magához láncolta anyut anyagilag. Fenyegette, hogy ha elválik, kidobja, minket intézetbe dug stb. Anyunak nem volt hova mennie. Csak akkor tudott elválni, amikor már én 22 éves voltam és nagykorúak voltunk mind. Akkor elmenekült anyukám egy évre, majd ment a harc évekig a pénzért, de végül nyertünk.


Ezt csak azért írtam le, hogy tisztában legyetek a háttérrel. Igazából nekem semmi bajom a gyerekességgel, infantilizmussal, a mesékkel, nagyon szeretem ezeket a dolgokat és jóleső érzéssel tölt el ha nézhetem, művelhetem. Sosem jut erről eszembe apám csak boldog vagyok ilyenkor.


A nagyobb bajom, hogy aszexuális vagyok és nem kívánom a szexet. Nem bírom ha megérintenek. Rosszúl esik. Undorodom a nemiszervektől. Ez viszont meggátol az életben. Szerintetek ezt okozhatta apám viselkedése, vagy ás áll a háttérben?


Amúgy mind a két húgom nehezen talál párt, egyik egy cigányhoz ment feleségül nagyon fiatalon, a másik pedig nem mer ismerkedni. De úők érdekes módon szeretik “APUCIT”.


2018. okt. 15. 19:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy mikor szexeltek?
2018. okt. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Lehet.

Regresszióban vagy, és ez azért is lehet, mert elakadtál a traumánál, ill. nem sikerült feldolgoznod.

2018. okt. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

" Honnan tudod, hogy mikor szexeltek?" Anyukám mesélte nekem el amikor válás volt.


Utolsó, én nem hiszem, hogy ha az aszexualitás elmúlna akkor ne szeretném az aranyos dolgokat. A meséket stb. Én ezeket szeretem és nem akarom "nemszeretni".

2018. okt. 15. 19:40
 4/24 A kérdező kommentje:
Amúgy az üzleti életbven elég sikeres vagyok, volt egy nagyon pici pénzalapom a nagymamám után és abból nekem sikerült 30 éves koromra 3 Budapesti lakást kiforgatni. jól sültek el a befektetéseim.
2018. okt. 15. 19:42
 5/24 anonim ***** válasza:
76%

Most ez nem arról szól, hogy szereted-e az aranyos dolgokat.

Nem ott tartsz érzelmileg, mint egy 29 éves.

2018. okt. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
nekem tökéletesen megfelel az érzelmi világom, csak párkapcsolatot nem tudok kialakítani amiatt, mert nem szeretem ha hozzámérnek szexuálisan. ennyi a bajom. Nem akarok kevésbé gyerekes kevésbé age player lenni mert nekem az egy ÖRÖMFORRÁS? Ez megvan? Szarok rá ha neked ez nem illik bele a számodra ideális 29 éves mintába, ez van. nekem az a bajom, hogy aszexuális vagyok. Ezen kéne valahogy segítni.
2018. okt. 15. 19:46
 7/24 anonim ***** válasza:
76%

"Szarok rá ha neked ez nem illik bele a számodra ideális 29 éves mintába"

Ne írj nekem ilyen agresszíven, légyszíves!

Csak segíteni próbáltam.

Sza.rjál rá, én is sza.rok akkor a problémádra!

2018. okt. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
akkor ezt megbeszéltük. :)
2018. okt. 15. 19:53
 9/24 A kérdező kommentje:
Elárulod hogyan lehet agresszíven írni? :D
2018. okt. 15. 19:53
 10/24 anonim ***** válasza:
Meg.
2018. okt. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!