Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ajánlanátok valamilyen gyógyte...

Ajánlanátok valamilyen gyógyteát pánikbetegnek?

Figyelt kérdés

Szedek gyógyszert, de van, amikor ennek ellenére nagyon erős rohamaim vannak és generalizált szorongásom egész nap. Nincs valami gyógytea, ami segítene? (Vagy legalább a placebo hatást megadná?)

21/L



2018. okt. 15. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Próbáltad már a citromfű teát? Az jó nyugtató és szorongás oldó, nekem pl bevált, mikor enyhe pánikroham jött rám. Vagy akár mentát illóolajként a fürdővízbe csepegtetve. Az utóbbit nem próbáltam még, de hallottam pozitív dolgokat róla. :)

2018. okt. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A citromfű tea tényleg nagyon jó. Főzz le egy litert 3 evőkanál fűvel, és ihatod egész nap, nem lesz bajod. Én is így jöttem ki GAD-ból. Gyógyszer mellett is ihatod. Még a Sedatific PC is nálam hatásos volt. A Brandenburg neuró is segíteni fog. Macskagyökér teát is kipróbálhatod, és levendula teát. Erős szorongás esetén pedig a légzéstechnikát alkalmazd! Ezek együtt gyorsan segíteni fognak.
2018. okt. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Olvasd el Eckhart Tolle: A Most hatalma című könyvet.
2018. okt. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Orbáncfű tea.
2018. okt. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A citromfű teát már próbáltam, valamikor segített egy kicsit, valamikor nem. :/
2018. okt. 16. 06:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Ma úgy látszik másnak is pánikos, szorongós napja van... Remélem, hamar elmúlik.

Egy pánikos...

2018. okt. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!