Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szeretnék leszokni a füvezésrő...

Szeretnék leszokni a füvezésről,3 év mindennapos használat után, és tanácsokat szeretnék kérni?

Figyelt kérdés
2018. okt. 17. 23:45
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
a fő baj, hogy hiába csökkentem az adagomat, ahogy csökkentem jön helyette más pl: pia, főleg sör
2018. okt. 17. 23:46
 2/15 anonim ***** válasza:
Foglald le magad .
2018. okt. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Most lehetnék cinikus is, de inkább el mondom, hogy nekem pont ahhoz kell a cucc, hogy miközben lefoglalom magam, ne legyenek agresszív gondolataim, és cselekvéseim.
2018. okt. 17. 23:51
 4/15 anonim ***** válasza:

Akkor meg az eredeti problémát orvosold. Miért vagy agresszív?

Jarj el edzeni vezesd le ott a feszültséget, magneB6 vitamin napi 2 stb..

2018. okt. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Valószínű azért, mert gyerekkoromba agresszíven léptek velem interakcióba, akik neveltek, magyarán erőszakkal oldottak meg mindent(pofonok),de az időbe sajnos nem tudok visszamenni, szóval az edzős részét mindenképp meg fogadom, mert mikor tiszta voltam 8 hónapig, minden nap az edzőterembe lógtam órákon át, és senkihez sem szóltam (kemény edzés volt.) Köszönöm!
2018. okt. 18. 00:11
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Neked valo az mma edzes... Ott agresszivnak kell lenni. Rank is szoltak,ha nem voltunk azok.


A fuvet szeretethianybol hasznalod. Vhogy baratokat kell keritened.

2018. okt. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
24%

Ez gyengeség. Én nő vagyok, engem is vertek és terrorizáltak gyerekkoromban, mégse lettem szar drogos.

Nem drogozok, nem piálok, nem bagózok. Semmit.

Legyél férfi talán.

2018. okt. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem lettél drogos, de szar igen kislányom... Köszi az mmas tanácsot, de volt sérülésem, ami miatt sajnos nem lehet se boxolnom, amit nagyon szerettem régen, se hasonlokat.
2018. okt. 18. 01:11
 9/15 A kérdező kommentje:

Abba is lehet valami, hogy szeretethiányból használom, de nem hiszem, hogy több baráti kapcs. lenne a megoldás, mert így is rengeteg van.

Köszönöm szépen a tanácsokat, kimegyek eltolom a legutolsó cigimet..... ma :)

Viszlát!

2018. okt. 18. 02:46
 10/15 anonim ***** válasza:
Talán valami küzdősportba kellene kezdened, oda direkt kell az agresszivitás és ott le is vezetnéd.
2018. okt. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!