Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 4 naposan meghalt a gyerekem....

4 naposan meghalt a gyerekem. Hogyan lehet ezt túlélni?

Figyelt kérdés
Most lesz egy éve hogy születése után meghalt a babánk...ahogy közeledik az évforduló egyre rosszabb lesz...mikor lesz jobb? (a lesz másik című fejezetet kérem hagyjuk nem a kutyám döglött meg aki helyett veszek másikat)

2018. okt. 19. 15:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, szegénykém :(

Csak annyit tudok mondani, hogy muszáj menni tovább, ha nem akarsz belerokkanni.

És ha majd valamikor mégis lesz másik, az tényleg ne őhelyette legyen, hanem azért, mert szeretnétek gyereket.

2018. okt. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem megy egyedül, keress pszichológust.
2018. okt. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
Uram isten!! Eloszor is fogadd oszinte reszvetem! Es en is csak azt tudom javasolni hogy menj el egy pszcihologushoz ezt egyedul lehetetlen feldogozni. Tudom talan sosem fog menni. De remenykedjunk benne hogy talan valamiben segiteni fog! . Ennel roszabb egy anyaval SOHA nem tortenhet!!
2018. okt. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
65%
Elozo vqgyok... draga kis csillag az egen.
2018. okt. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%

Részvétem, ez borzalmas.

Valójában csak úgy tudsz ezen túllendülni, ha magadban ezt lezárod. Addig ne is legyen másik, amíg nem vagy túl rajta.

2018. okt. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 kikkina88 válasza:
96%
En az anyukamat veszitettem el tavaly.iden mikor kozeledett az evfordulo pokoli volt.talan az volt a melypont...utanna vhogy konnyebb lett.pokoli meg mindig.vannak rosszabb meg jobb napok is.el nem mulik de megtanulsz egyuttelni a fajdalommal hiannyal.majd egyszer ha lesz masik gyereked o uj erot celokat fog adni.most is probalj vmi ertelmet talalni az eletben.tudatosan probald a pozitivat keresni...nekem ez segitett tulelni kicsit.tudatosan kerestem az eletben a celokat...de a pszichologust se vesd el...segithet
2018. okt. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
52%

"(a lesz másik című fejezetet kérem hagyjuk nem a kutyám döglött meg aki helyett veszek másikat)"


Az állat is ugyan olyan élőlény, mint egy ember. Elég baj, ha úgy gondolod, hogy egy másik állattal lehet pótolni. És nem megdöglik...


Amúgy sajnálom a gyerekedet!:(((

2018. okt. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
35%
Úgy lehet túlélni, hogy megérted és elfogadod a tényt, hogy a gyermeked a távozást választotta, mert eddig tartott a tapasztalása és neked is. Véletlenek nincsenek. Tudom nehéz, de meg kell értened, hogy vannak olyan történések, amikbe nekünk földi halandóknak nincs beleszólásunk.
2018. okt. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%
Olvasd el Dr.David Hawkins ELENGEDÉS c. zseniális könyvét. Segíteni fog.
2018. okt. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
49%

Ne haragudj, de a kutya sem "megdöglik", aki ezt leírja, szívtelen és érzéketlen.

Egyébként bármennyire közhely, de akkor leszel túl ezen a dolgon, ha lesz másik babád, mert nem érsz rá a múlton rágódni, hanem lesz feladatod.

2018. okt. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!