Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon depressziós vagyok és...

Nagyon depressziós vagyok és szorongok pánikolok. Hogy segítsek magamon?

Figyelt kérdés
4 napos hosszú hétvége, de holnap elutazunk anyukammal rokonokhoz ahol altalaban nagyon eros panikrohamom van, eros hanyingerrel, es rosszullettel. Rettegek oda menni, de muszaj csak egyszeruen erzem h nem fogom kibirni:/ Osszevesztem egy baratnommel es teljesen maganyosnak erzem magam. Nincs tul sok baratnom, es most foleg . Sirni tudnek allandoan de ideges is vagyok es olyan szinten, hogy hanyingerem van. Mit tegyek, hogy eljem ezt tul?:((;
2018. okt. 20. 13:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Tisztázd, hogy miért nem akarsz odautazni és, hogy miért muszáj.

Az sem mindegy, hogy mennyi idős vagy.

2018. okt. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
MOndd el ezt anyukádnak! Ha meg nem működik, akkor menj el a kerületi pszichológushoz-pszichiáterhez beszélgetni. Segíteni fog.Nem kerül pénzbe.
2018. okt. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mutasd ki anyukának a pánikot, hányingert, rosszullétet, sírást. Ha nem érdekli hogy érzed magad, és rángatna magával továbbra is, hisztizz be, maradj otthon, ne kelj fel reggel. Jobb otthon maradni egyedül, mint hányingerrel jópofizni, nem?


És nyugi, túléled. :)

Eddig is túlélted. És később könnyebb lesz.

2018. okt. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez nem ilyen egyszeru. 19 eves vagyok mar megtortent hogy nem mentem de hatalmas balhe volt belole
2018. okt. 20. 21:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az orbáncfű gyógynövényteát.
2018. okt. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

És a balhé rosszabb volt, mint amit feljebb elsoroltál?


Én biztos nem tenném ki magam 4 nap szenvedésnek, ha nem feltétlen muszáj. De persze az én vagyok, és lehet, hogy neked muszáj. Döntsd el neked melyik a rosszabb.


A szorongáson amúgy gyógyszerrel tud segíteni a pszichiáter, bár holnapra az már nem nagyon lesz meg. És a kiváltó okoktól se ártana megszabadulni.

2018. okt. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hat elmentem. Nagyon nehezen de sikerult megnyugtatnom magam es nem panikoltam. Elfoglaltam magam. Szoval kibirtam. Amugy jarok pszichologushoz, de szerinte nekem nem kell pszichiater es gyogyszer.
2018. okt. 22. 11:03
 8/9 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy túlélted. :)


És, szerinted kell neked pszichiáter és gyógyszer? Az is számít ám.


Valamit csak kezdeni kéne az ilyen pánikrohamokkal...

2018. okt. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szexhiányod van!
2018. okt. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!