Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vajon tényleg baj van velem?

Vajon tényleg baj van velem?

Figyelt kérdés
Hónapok óta van, hogy az összes dolog, ami eddig boldogságot nyújtott nekem, mostmár semlegesen hat rám és igazából mindennel kapcsolatban így vagyok. ritka esetekben boldognak érzem magam, de az is pár perc/óra múlva elszáll. Ha orvoshoz mennék sem tudnám elmondani neki, hogy mi bánt, mivel nem tudom hogy bánt-e valami egyáltalán. nem tudom mit tegyek.

2018. okt. 21. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Inkább pszichológushoz menj. Háziorvosnak nincs ideje többször beszélgetni veled, a tabletták meg ezt nem oldják meg. Ha meg depressziósnak véleményeznek ez alapján kapsz egy csomó tablettát a pszichiátertől.

A pszichológus úgy is kérdezget aztán közösen rájöttök, hogy hol jött létre valami blokk. Valószínűleg ez a semminek nem tudsz örülni állapot csak tünet, a kérdés hogy miért nem, pláne azért kell ezzel foglalkozni, mert ez már téged is zavar.

2018. okt. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azonkívül, hogy lelkileg nem jó, fizikai tüneteid nincsenek? Pl. enerváltság, túlzott izzadás, kimerülés stb.
2018. okt. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
izzadni izzadok azért jócskán, de ez már rég így van. leginkább a hangulatingadozás jellemző.
2018. nov. 21. 06:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a bajod, hogy NINCS ELÉG LÓVÉD!
2018. nov. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!