Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért fázom az antidepresszáns...

Miért fázom az antidepresszánstól?

Figyelt kérdés

Escitalopram (Más néven: Cipralex, Escitil) antidepresszánst szedek pár napja, 5 mg-t tehát kis dózist. Mintha fáznék tőle.

Évekkel ezelőtt már szedtem, napi 10 mg-t akkor nem volt ez... Most akkor miért?



#antidepresszáns;
2018. okt. 23. 12:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha már szedted és nem volt ilyen mellékhatása (csak írom, hogy én is szedtem évekkel ezelőtt 10 mg-osat, mondjuk nekem minden bajom volt tőle, inkább nem sorolnám, de napokon belül, max. egy hét eltűnt a mellékhatás-sorozat), de arra tudok gondolni, hogy egyébként is le van gyengülve a szervezeted a depresszió miatt, ami a totálisan tényleg legyengít, akkor a kimerültségtől ráz a hideg. A gyógyszer csak rátesz. Várj még vele, szedd, ha muszáj, csak akkor kérj másik gyógyszert, ha nem múlik a mellékhatás. De mint írtam, legyengített a depresszió, ezért ráz a hideg. Vaddisznó gyógyszerek ezek, nekem fekete hópelyhek hullottak a szemem előtt többek között, rosszul voltam tőle, de elmúlt és utána hatott. Jobbulást!
2018. okt. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!