Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tovább a bipolárisból?

Hogyan tovább a bipolárisból?

Figyelt kérdés
Kb fél éve diagnosztizálták nálam a bipolárist. eleinte rettenetes depresszióval kezdődött hónapokig.Utána a kórházban eltalálták a gyógyszert és a lamolep az segített kijönni a depresszióból,de most is vannak mély pontok és vannak felpörgött is.Nem tudom melyik jobb ,de egyik se jó.Vitaminokat is szedek meg edzek is mellette,de ezek nem használnak sokat szerintem.Tudom,hogy gyógyíthatatlan,de sokszor úgy érzem,hogy meddig lehet ezzel élni?Egy nap alatt,többször is változik a hangulatom.Depikor izzadok,szorongok és nincs kedvem semmihez,csak feküdni.Pörgéskor meg teszek veszek és járnak a gondolataim.aludni is alig tudok,pedig rivotrilt is szedek.Sose voltam átlagos fiatalabb koromba se.Visszagondolva tuti,hogy ez benne van a génekbe.Olyan dolgokat csináltam amit az átlag,normál emberek nem.Már akkor bennem volt,csak nem rég lett diagnosztizálva,mert durván depis lettem.Ti hogy vagytok ezzel? Mit csináltok,ha rátok jön és mit szedtek rá?
2018. okt. 25. 08:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Beszámoltál az orvosodnak a hangulatod ilyen gyors váltakozásáról? Ez nem jellemző a bipoláris zavarra, ha nem a gyógyszer kezdeti mellékhatása akkor lehet más diagnózist kapsz.
2019. jan. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!