Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek hogy ne legyek...

Mit tegyek hogy ne legyek mostanában mindig szomorú?

Figyelt kérdés

Tegnap jött meg a menstruációm, előtte egy héttel már olyan dolgon teljesen elsírtam magam, amit máskor lesz.rnék.

Tegnap óta nagyon sokszor van rosszkedvem, sírásra érzek késztetést hogyha eszembe jutnak olyan emberek akiket szeretek (családtag, pár) és védeném őket. Vagy hogyha meghallok egy szomorúbb zenét. És ez fura mert eddig vidám voltam alapjáraton, és lezser most meg ilyenekkel foglalkozom, lehet depressziós lettem ? ://

Milyen módszerekkel tudnék megint újra vidámabb lenni hogyha gyakran rám akar jönni a sírás és akkor szomorú leszek?

22/L



2018. okt. 25. 10:42
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és eddig egyik menzeszemnél sem voltak hasonló dolgok, szóval ez is furcsa, és különösebb gondom sincs most.
2018. okt. 25. 10:44
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem vagy depressziós, szerintem szimplán megjött... Persze hormonális zűrök lehetnek a háttérben, ha eddig nem voltak ilyen tüneteid. Várd meg, hogy a menzesz elmúltával megszűnnek-e a tünetek, és ha igen, akkor azt is, hogy a következőnél megint előjönnek-e.

Nekem a figyelemelterelés szokott segíteni: házimunka, filmezés, na de én ilyenkor nem is lepődöm már meg, ha sírdogálok hülyeségeken, néha azt is kell, majd elmúlik :-)

2018. okt. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
úgylesz;)
2018. okt. 25. 12:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Sokat nevess!
2018. okt. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!