Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Borderline-ok:hogy kezelitek...

Borderline-ok:hogy kezelitek az elhagyastol valo felelmet?

Figyelt kérdés

2018. okt. 25. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom kezelni... :-/ Azaz normálisan nem tudom, csak ilyen idióta módszerekkel, mint önsértés, lerészegedés...
2018. okt. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sajna ennél is rosszabb módszerem van. ☹ Tapadok. Nem lehet engem lekoptatni, és az összes érzelmet drámaian rázúdítom a másikra. Nem is szándékosan, de ez minden normális embert kikészítene. Szeretnék elviselhetőbb lenni, és az is jó lenne, ha engem is el tudnának fogadni. Ha valakit imádok és idealizálok, akkor bolond vagyok. Ha 2 napig nem ír vissza, már meg akarok halni. Ha megnyugtat, hogy minden rendben, akkor persze euforikus kitörés mániás tünetekkel. Ha félek attól, hogy magamra fog hagyni a Tökéletes, akkor egyszerűen a szemébe mondom és amíg meg nem nyugtat, haldoklom. Nagyon nehéz velem.
2018. okt. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, de gyakorlatilag mintha a második választ is én írtam volna 😂 Csak én nem mondom el az illetőnek, h szrul vagyok nélküle, hanem magamban szenvedek. :/ Meg persze irkálok neki mindent, utána meg amiatt van bűntudatom, h biztos túl sokat írtam, és majd elege lesz belőlem és amiatt fig elhagyni...
2018. okt. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
#2 vagyok. Már az elején elmondom, hogy nélküle meghalnék, hátha törődik velem. Érmefeldobás, tudom, mert ha elmenekül, úgy jártam. De ilyenkor is arra gondolok, hogy mindegy, mert meghalok, és sosem fogom azt átélni. Eddig bejött, mert élek.
2018. okt. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!