Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Skizofréniában szenvedek....

Skizofréniában szenvedek. Mindig azon aggódok, hogy mi van ha valakit megöltem, kárt tettem, és addig szorongok mig nem tudom leellenőrizni. Már az összes antipszichotikumot kipróbáltuk de egyik se jó. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Meg lehet ebben őrülni. Mit tehetnék?
2018. okt. 26. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Feküdj be a kórházba, és próbálják meg akár több gyógyszer kombinálásával enyhíteni a tüneteket.
2018. okt. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Irány a pszichiátria.
2018. okt. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9%

Javaslom, hogy menjen el ide és mondjon el mindent.

H-1143 Budapest, Tábornok utca 11/A. Tel: +36 1 222 3186

[link]

2018. okt. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szívesen beszélgetnék aki hasonló problémával küzd
2018. okt. 26. 17:13
 5/7 anonim ***** válasza:
4%

Sokra nem mentek, ha egymás fejét nyomjátok le a víz alá.

Olvass spirituális könyveket, ami emeli a lelkedet.

Javaslom Eckhart Tolle: A MOST hatalma című könyvet. Ismerek dúrván depressziós embert aki elolvasása után gyógyult. Imádkozz, kérd Istent, hogy mutasson utat neked.

2018. okt. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4%
Vagy még javaslom Dr David Hawkins: ELENGEDÉS c. nagyszerű könyvét. Én is voltam a padlón és ezek a könyvek sorsfordítóak voltak.
2018. okt. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem is voltak anno leellenőrzős fóbiáim, bár én nem szenvedek skizofréniában. idővel sikerült leállnom róla, csak úgy, magamtól.
2018. okt. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!