Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A szülőt felelősségre vonják...

A szülőt felelősségre vonják kiskorú (16 év) öngyilkossága miatt?

Figyelt kérdés

2018. okt. 27. 22:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is írhatsz, 21 éves lány vagyok, és bár nem vagyok pszichológus, nagyon szívesen meghallgatlak! Csak ne tedd meg, kérlek.
2018. okt. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindkettőtöknek. És tudom sajnos hogy fájni fog nekik, bár én már utaltam rá, hogy nem tehetnek semmiről. Keresem az apró örömöket, még azt is értékelem hogy van fedél a fejem fölött, de úgy érzem nem érdemlem meg. Az életben pedig kevés öröm ér, ami esetleg visszatartana.
2018. okt. 27. 23:52
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
Menj pszichiáterhez!!!
2018. okt. 28. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
65%
el mondok neked 1 történetet drágám Én 18 éves voltam mikor " öngyilkos lettem " fel vágtam az ereimet be nyugtatóztam magam mert a suliban bántottak megaláztak.Tudod mi történt?A roham mentő vitt be a korházba ott ki mosták a gyomromat onnan átt szállítottak a pszichiátria zárt osztályára és ott feküdtem 2 napig le kötözve.Az egyik szoba társam alkohol mérgezés miatt került be és mikor jöttek az elvonási tünetek agreszívvá vált örjöngött és közveszélyes volt.A másik szoba társamnak abortusza volt.Ő meg akarta tartani a babát de a szülei rá kényszerítették a kaparásra.a csajt ez olyan mélyen érintette h bele is hülyült olyan mértékbe h akár ki ment a wcre jött utánunk h le húztuk a gyerekét a klotyón.Félelmetes dolgokat kellett ott át élnem mert voltak ott érdekes kezeltek.Az ápolok is embertelen módon bánnak a kezeltekkel,totál hülyének nézik őket,meg alázzák,sőt még meg is verik.Engem nem hál isten de voltak akiket igen.Nekem sikeresen el vették a kedvemet az öngyilkoskodástól.Ha te is hasonló élményekre vágysz akkor sok sikert kívánok az öngyilkossághoz.
2018. okt. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Rossz vagy és nem érdemled meg a jót amit kapsz?Meg öltél valakit?Neki mentél a tanárnak?Minden héten intőt kapsz?Rendőrségi ügyeid vannak?Ha igen akkor tényleg rossz vagy de akkor sem az öngyilkosság a megoldás.Ha tudod mik a hibáid ha tudod h mért vagy rossz akkor nem az lenne a megoldás h változtass rajtuk?Mondjuk ha azért érzed magad rossz embernek mert nem vagy jó tanuló akkor tanulj keményebben,menj korapetálásra,kérj meg 1 kockát h segítsen.
2018. okt. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nem vonják felelősségre, de szerinted mit fognak érezni, miután te megölted magad? A világ legszörnyűbb szüleinek fogják magukat érezni, azt fogják gondolni, hogy az ő hibájuk volt. Tönkreteszed őket egy életre, sose lesznek már igazán boldogok. Két tönkretett élet, plusz azokéba is sebet ejtesz, akiknek fontos vagy. Mindenki magát fogja hibáztatni. Lehet anyukádnak olyan mentális betegsége fog kialakulni, amit csak olyan mennyiségű nyugtatóval fog tudni kezelni, amivel egy zombivá változik. Lehet ő is inkább a halálba menekülne.

Tényleg ezt szeretnéd?

Szerintem rohadtul gondold át ez, még vagy úgy százszor. Ha szereted őket, akkor nem teszed meg.

2018. okt. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Ugye nem tetted meg? Jól vagy?
2018. okt. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Ahogy előttem is írták, megvizsgálják az esetet, és ha nem miattuk történt akkor nem valószínű, hogy bármi következménye lesz, de pszihésen viszont lehet bajuk. Bár nem vagyok szakértő, de ha bármi segítség kell nyugodtan írj.
2018. okt. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Mi van veled? Jól vagy???
2019. nov. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!