Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kényszerbetegsèg, szorongás,...

Kényszerbetegsèg, szorongás, párkapcsolat, sex? Bárki tapasztalata

Figyelt kérdés

Kényszerbeteg vagyok, kényszergondolataim voltak. Elkezdtem antidepit szedni (rexetin, anafranil) 23 éves koromban lett csak az első barátnőm ès az első sex. A bogyó miatt nem èreztem semmit, mármint olyan mint ha az ujjamat vernék. Nem volt orgazmusom. Később jobban lettem, kevesebb bogyót szedtem idővel, persze a doki felügyelete alatt. Közben szakítottunk, nem a sex hiánya miatt. Másik barinőm lett. Sajnos a köv próbánál lekonyultam, nagyon rosszul esett. Visszajöttek a kényszergondolataim. A barátőm szakított velem mivel nem nagyon beszéltem emiatt vele. A köv barinőnél ugyanez megismétlődött. De itt 6 hétig még eggyütt voltunk, próbáltam eröltetni a kapcsolatot, de úgy èreztem h ha a barátnőmmel vagyok kényszergondolataim vannak és szakítanom kellet, a barinő is látta h szarul vagyok, állandoan faggatot h mi a baj meg ilyenek. A gyógyszert csak a terápia sikertelensége miatt kezdtem szedni. A terápián tanultam autogèn tréninget, meditációt meg mindenfalyta tükörbebeszélést. Gyakoroltam egy évig. Naponta. De abbahagytam mert nem láttam értelmét, én tényleg próbáltam èrzèssel csinálni meg mindtent ahogy a terapeuta mondta.

Rendszeresen sportolok. Kondi hetente 3x.Most is meg akkor is. Bárki aki bármiben is egy hasonló helyzetből kilábalt? Szeretnèk barátnőt, nagyon kètsègbe vagyok esve h hogyan tovàbb. Gondolom a sexuàlpszihológus majd azt mondja: nem kell bogyó, ne görcsöljek rá és menni fog. De hogyan ne görcsöljek ezek után rá. Bárki, aki valamiben is hasonló helyzetből kilábalt, de más tanácsát is szívesen elfogadom


2018. okt. 28. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:
56 éves nő vagyok. Te pedig még fiatal, és tapasztalatlan. Semmi okod a kétségbeesésre! Az antidepresszánsok hatással lehetnek a szexuális életedre. Ezt egyeztesd a kezelőorvosoddal. Egyébként pedig életed folyamán még sokszor elő fog fordulni, hogy aktuálisan, azon a napon nem megy! Valóban nem kell rágörcsölni! Olyan ez, mint a suliban a dolgozatírás. Attól, hogy aktuálisan rossz dolit írtál, a következő még lehet ötös.
2018. okt. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbálj meg pozitív megerősítésekkel dolgozoni. A Youtube-on keress rá. Először is ne bántsd magad. Fogadd el a helyzetet olyannak amilyen. Javasolnék kineziológust. Hátha tud neked oldásokkal segíteni. Sajnos a gyógyszerek mellékhatása borzasztó. Olvass lélekemelő irodalmat. Eljön majd a te párod is, csak előbb szeretned kell magadat.
2018. okt. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!