Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A pszichológusom tv-ben is...

A pszichológusom tv-ben is szerepelt, csak pozitív visszajelzéseket kapott; velem van a baj, ha ennek ellenére nem tetszik apró bakik miatt (részletek lent)?

Figyelt kérdés

Sokan agyon dícsérik, rengeteg beszélgetős műsorba is behívták. Ezért is, nyeljem le a békát, ha olyanokat veszek észre, hogy

. Összekeveri a történetem más páciensekével

. Más néven hív

. Nem haladunk előre, mert leragad valaminél, amit jó párszor átbeszéltünk


Fogadjam el, hogy 1. ő a doki és mit hányszor kell átbeszélni 2. Rajtam kívül vannak páciensei és így természetes a kavarodás a fejében


vagy


ez már jó indok, hogy lecseréljem?


Elvégre a tv-ben szerepelt és a neten jókat írtak róla, akkor csak jó, nem?



2018. okt. 28. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az nem apró baki, hogy összekever mással.

Semmit nem jelent, hogy a TV-ben szerepelt, más tulajdonságok szükségesek egy jó TV-szerepléshez és más a terápiához. Ez bizalmi kérdés, ha nem érzed jónak, cseréld le.

2018. okt. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amiket leírsz eléggé gáz dolgok. Nyilván nem tud rád úgy figyelni ahogy kellene. Valószínűleg túl van terhelve, de ez téged nyilván nem vigasztal. Esetleg megbeszélhetitek a téged zavaró dolgokat és ha nincs pozitív változás érdemes váltani. Amúgy nincs olyan pszichológus aki mindenkit hatékonyan tud kezelni, mert szükség van bizonyos összeillésre a terapeuta és a páciens között és előfordul, hogy ez nincs meg.
2018. okt. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%

Én biztos nem mennék többet és gondolom vastagon is fog a ceruzája, mert ő a sztárpszichológus. Fúúú, de utálom őket....

Menj el egy kineziológushoz, többre mész vele.

2018. okt. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azzal ertek egyet, aki azt mondta, hogy mas tulajdonsagok kellenek a tv szerepleshez. Ez nem fer bele, hogy osszekever teged mas betegekkel stb, ezek tenyleg nem apro bakik. Valoszinuleg egy csomo penzt kifizetsz es megsem haladtok. En is jartam ilyenhez, raadasul hosszabb ideig. Nagyon megteveszto hogy orszagosan elismert szakember, de kozben meg ezek tortennek amiket tapasztalsz. Ez a reakcio megintcsak pszichologia, az ember nem akarja elismerni sajat maganak sem, hogy akihez jar es akinek egy rakas penzt kifizet, nem segit es nem megfelelo. Talaltam olyat aki se a teveben nem szerepel, se magan praxisa nincs, megis hihetetlenul hatekony es lelkiismeretes. Szerintem mindenkeppen keress egy masikat, a sajat erdekedben.
2018. okt. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amugy errol az Asch kíserlet jutott eszembe meg a csoport nyomas, szoval ez termeszetes emberi reakcio, ez a dilemma, de mindenkepp valts.
2018. okt. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!