Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mióta öngyilkossággal próbálko...

Mióta öngyilkossággal próbálkoztam, azóta félrebeszélek és elfelejtek dolgokat. Lehetséges, hogy károsodott az agyam?

Figyelt kérdés
Bevettem egy doboz erős nyugtatót és ittam rá, nem is keveset. Azóta (2 hete volt ez), valamiért hülyébbnek érzem magam. Múltkor pl nem azt mondtam, hogy add ide a kanalat, hanem hogy add ide a kést. És csak utána jöttem rá, hogy azzal nem lehet levest enni. :D Ha mesélek valamit, összefüggéstelen néha a mondandóm. Illetve más szavakat mondok, mint ami a fejemben van, tehát félre is beszélek sokszor. Szerintetek ez elmúlik, vagy a kísérletem miatt lehet?
2018. nov. 3. 11:51
 1/1 anonim ***** válasza:
79%
Mivel a nyugtatók az idegrendszeren belül is bizonyos agyterületekre hatnak elsősorban, ezért lehet idegsejti szinten károsodás.
2018. nov. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!