Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon félek attól hogy...

Nagyon félek attól hogy megőrülök! Lehet ennek valóságalapja? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval mostanában nagyon furcsa vagyok. A suliban szinte egész nap egyedül ülök pedig nem vagyok antiszoc (mondjuk a legjobb bnőmmel nem vagyok túl jóban), képes vagyok hülye dolgokon sírni pedig eddig még egy szomorú film sem tudott megsiratni. Folyamatosan úgy érzem nem kapok levegőt, de ennek bizonyítottan lelki okai vannak. Tegnap este már félálomban voltam amikor arra keltem hogy valami zúg, és nagyon megilyedtem olyan volt mintha valami elektromos zúgás lenne vagy valahonnan valami levegő jönne és nagyon beparáztam régi félelmem a gázszivárgás. De nem folyamatosan volt és nem kintről jött, a szobámban egy elektromos cucc sem volt működésben, és gázvezetékről sem tudok. Mindegy szóval elmúlt és visszaaludtam. Meg még kedden az egyik füzetemet odavittem az asztalomhoz aztán már nem emlékszem hogy mit csináltam vele de nem találom nincs az egész házban. Lehet hogy kidobtam de akkor is miért dobtam volna ki? Szóval nem találom nem tudom mit csináltam vele. És emiatt is sírhatnékom van nem tudom miért. Meg különben is ez idén már a 2. nyelvtanfüzet amit elhagyok. Nem tudom mi van velem totál szét vagyok esve és ez így most tuti őrültségnek tűnik amit leírtam meg mem is érthető de nagyon félek

2018. nov. 4. 19:59
 1/1 anonim ***** válasza:
A szorongás, szétszórtság még édeskevés a megőrüléshez, szóval nyugi, nem fogsz.
2018. nov. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!