Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszanstol befordultam?

Antidepresszanstol befordultam?

Figyelt kérdés
Volt valakivel ilyen? Komolyan mondom, ha nem veszem be, jobban vagyok. Ha beveszem, alig birok felkelni es nagyon magamba fordulok. Hogy lehet ez? Persze nelkule sem a legjobb a helyzet, de ha szedem, még rosszabb.

2018. nov. 5. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem mindíg találják el elsőre a megfelelő gyógyszert. Mondd el az orvosodnak, lehet hogy váltani kell. Én például az első antidepitől konkrétan azt se tudtam hol vagyok. Megmondtam az orvosnak, és abbahagytam
2018. nov. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mióta szeded ?
2018. nov. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az antidepresszánsok az első hetekben gyakran súlyosbítják a tüneteket, de ez normális jelenség.

Te mióta szeded? Nem lehet, hogy ezt tapasztalod magadon, mert még kezdeti fázisban vagy?

2018. nov. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!