Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezek lehetnek valamilyen...

Ezek lehetnek valamilyen mentális betegség tünetei?

Figyelt kérdés

A páromról, (26/F) van szó.


folyamatos negativitás, gyakori és hirtelen hangulatváltozás (egyik pillanatban kedves és cuki, a következőben ideges, csapkodja a szekrényeket, ajtókat) alapvetően nem kér bocsánatot, akkor sem ha kiderül, hogy nincs igaza, minden rossz az én hibám és ő soha nem tehet semmiről. dícséretre vágyik, de aztán vissza is utasítja. sokszor érzéketlennek tűnik. a szüleivel változó a viszonya, bizonyítani akar nekik, de azt hiszem, hogy ők vagy nem büszkék rá, vagy rosszul kommunikálják. így valahogy az én családomon is levezeti, persze csak nekem, amit viszont tudja, hogy én nem bírok elviselni. de aztán pedig kedves ajándékokat hoz, ha hosszú napom lesz belerak egy kólát meg valami csokit a táskámba, ha beteg vagyok gondoskodik rólam. egyszerűen nem tudok kiigazodni rajta.


2018. nov. 6. 19:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Simán lehet.Ezekre a tünetekre bármelyik pszihiátrián felírnának neki valami nyugtatót vagy kedélyjavítót.
2018. nov. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!