Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Budapesten ha összenézek...

Budapesten ha összenézek lánnyal vagy akárkivel csak közönyösséget, életuntságot látok. Én igyekszem egy kis jókedvet sugározni, mosolyogni kicsit másra de rajtam kívül szinte senki legfeljebb ha párok sétálnak együtt. Bennem van a hiba nem? 23/F

Figyelt kérdés
Helyesnek tartanak meg adok magamra stb. Szerintem az irigység jöhet képbe esetleg a negatív előítéletek a hasonló srácokról akik általában csak arra használják a lányokat.

#Budapest #irigység #elégedetlenség #közöny #próbálkozás #offos emberek #mindenki lejött az életről
2018. nov. 7. 12:03
 1/8 A kérdező kommentje:
Legszívesebben elköltöznék valamelyik ,, boldogabb " országba mint pl. Dánia, bár Ausztria is jobb lenne szerintem.
2018. nov. 7. 12:09
 2/8 A kérdező kommentje:
Az érdekelne még hogy ez az ország bármely részén így van?
2018. nov. 7. 12:10
 3/8 A kérdező kommentje:
Szívja mindenki azt a szájbarakott cigarettát mert az mindenre megoldás persze. Változtassatok inkább az elkúrt életeteken! És Burger King helyett mennétek el sportolni.
2018. nov. 7. 12:12
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Te nem is vagy normális, hogy magadba beszélsz. Menj Dániába, vagy más boldogabb helyre.
2018. nov. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom, látszik már a fejeden is, hogy totál kattant vagy, és emiatt nem szeretnének veled beszélgetni, azért nem mosolyognak rád vissza.
2018. nov. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mondják ezt a cigizős, mindig happy embertársaim :D rendben, én nem vagyok a normális, maradjunk ebben nehogy elrontsam a napotokat
2018. nov. 7. 12:43
 7/8 anonim ***** válasza:
31%

Nézd, ahelyett hogy itt nyavalyognál gondolkozz el egy kicsit. Azokat akiket te látsz, az egy kis szelete a társadalomnak. Gondolom az utcán nézelődsz, vagy a BKVn. Namármost azokat akiket napközben a BKVn vagy az utcán látsz azok a dolgozó (vagy tanuló) emberek.

Aki dolgozik = nem boldog. Aki dolgozik és nem boldog = cigizik. Aki dolgozik, annak nincs szabadideje, hogy főzzön = Burger Kingbe jár. Aki Burger Kingben eszik, és cigizek = nem boldog. Ez egy ördögi kör.


Nézz körül jobban, keress olyan embereket akik nem dolgoznak, hanem a természetet járják, vagy buliznak, élvezik az életet.


Elárulom hogy Dániában de még Svájcban sem találsz olyan embert aki dolgozik és boldog, csak tőlünk nyugatabbra fehér ember már nem nagyon dolgozik, mi magyarok dolgozunk be nekik.

2018. nov. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam mosolyogni, kedves lenni idegenekhez, sőt mindent kíváncsian nézek, akár ember, akár épület, akár állat vagy növény. Viszont szoktam cigizni és burgerkingben is előfordulok. Írásod alapján neked az a bánatod, hogy nincs nőd.
2018. nov. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!