Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért veszem ilyen rosszul a...

Miért veszem ilyen rosszul a levegőt ha felmérgelem valamin magam?

Figyelt kérdés
Újabban ha valami felmérgel akkor rohadt gyorsan veszem a levegőt, régebben nem volt ilyen, mindig eltudom rejteni az érzelmeim, de ha nincs senki a közelembe eszembe jut az a dolog ami felmérgelt és akaratomon kivűl nagyon gyorsan veszem a levegőt, és 18éves fiú lètemre van amikor sirva is fakadok, ez miért van???
2018. nov. 7. 12:23
 1/2 bodnar edit ***** válasza:
Szia! Velem is előfordult, az életem során többször is, hogy valami nagyon felbosszantott, és a hirtelen feltörő tehetetlenség miatt,sírva fakadtam! Dühített, hogy úgy érzem semmit nem tehetek, dühített, hogy rászedtek, vagy épp maga a tény ahogy hirtelen reagáltam. Aztán volt olyan is, amikor egy volt szomszédom annyira feldühített, hogy olyan rosszul lettem, hogy azt éreztem, most halok meg! Szóval tudod,a felgyüremlett adrenalin, hol bátorságot ad, hol örömet, vagy épp féktelen dühöt! Nos ha rosszabodna, menj el orvoshoz és bátran mond el , hogy segíthessen!
2018. nov. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Pánikroham lehet.
2018. dec. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!