Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A xanaxnak és a rivotrilnak...

A xanaxnak és a rivotrilnak van pszichoaktív hatása? Olyan mértékű, mint az alkoholnak vagy a fűnek van?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert mind a kettőből toltam már be nagyobb mennyiséget (2mg), de semmiféle tudatmódosulást vagy testi hatást nem tapasztaltam. Régen, amikor elkezdtem frontint szedni az fejbe vágott. Tudom, hogy van hozzászokás, de amikor 2 mg-ot benyomtam, akkor pont, hogy nem szedtem rendszeresen, a rivót pedig soha nem szedtem rendszeresen, szerintem olyan 3-szor szedhetem be. Egyébként pánikbetegségre, szorongásra meg depresszíóra írták ezeket fel. Most már csak 0,25 frontint szedek reggel-este, este, hogy aludjak, reggel meg, hogy ne szorongjak annyira, de csak a gyakorlat miatt kezdtem el szedni, mert nagyon stresszes volt ez a nagy változás számomra, de igazából a frontinnak sok hatása nincsen rám, a rosszulléteimet, csak kicsit enyhíti, csak este jó, hogy időben el tudok aludni. Azt hiszem kicsit eltértem a tárgytól.

2018. nov. 7. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden idegrendszerre ható anyag pszichoaktív.
2018. nov. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó, de egy félüveg bortól már egy kivülről is látható tudatállapot változáson mész keresztül(persze hozzászokástól függ), én a benzodiazepineknél nem tapasztalam ilyesmit. Csak, ha mondjuk lefekszel és akkor elönt egy kellemes melegség érzet. Szóval én ilyen érzekelés változást nem tapasztaltam soha sem. Bár tény, hogy ezek a cuccok inkább szedálják az embert.
2018. nov. 7. 16:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is csak igyanazt azt tapasztaltam a Frontintól, amit te is, bármilyen mennyiségben (max 4 mg-ot vettem be, vagy talán 5, már nemtom már). Más benzót én nem próbáltam, csak a Frontinról tudok "nyilatkozni".
2018. nov. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Xanax, Rivo, alkohol: A központi idegrendszer DEPRESSZÁNSAI", tehát lenyomnak.

A fű fordítva kéne, hogy működjön - elvileg. Én kb. semmit nem éreztem tőle.

2018. nov. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a rivótól elég kemény eufóriát éreztem.
2018. nov. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!