Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet ilyen valaki a stressz...

Lehet ilyen valaki a stressz miatt vagy a kapcsolatunkban lehet gond?

Figyelt kérdés

A párom most költözött el otthonról és a koltozkodes sok stresszel járt, még most sincs túl mindenen. Azóta is minden nap találkozunk, mindent velem oszt meg elsőnek, de nincs romantika a kapcsolatunkban. Egyik pillanatrol a másikra tűnt el ez, ahogy a költözés elkezdodott. Mondata, hogy nincs semmi baj, ne vegyem magamra, lassan túl lesz ezen az egészen és meg is tudom érteni, hogy ha most nem szerelmeskedni van kedve, mindenben mellette vagyok és ha ez sokáig elhuzodik akkor is mindenben mellette leszek. Én csak arra vagyok kíváncsi, hogy a stressz lehet-e az oka annak, hogy kevesebbet csókolózunk, kevesebb Szépet mondd nekem stb.

Egyebként az alkoholista apjatol menekült el. Én anyagi okok miatt 2 hónap múlva költözök hozzá, ha minden jól megy, mert még tanulok, most kezdtem mellette dolgozni, viszont a próbaidő leteltet szeretném megvarni, mert veletlenul se akarom, hogy ő tartson el.

Na de a lényeg, hogy a stressz okozhatja-e a fent leirtakat vagy lehet a kapcsolatunkkal van valami baj?


2018. nov. 10. 01:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Okozhatja a stressz. Viszont hosszú távon meg ez terhelheti meg a kapcsolatotokat, úgyhogy igyekezz segíteni a barátnődnek túl lenni ezen a stresszhelyzeten.
2018. nov. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!