Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszihés problémàk ezek vagy...

Pszihés problémàk ezek vagy szimplàn bolond vagyok?

Figyelt kérdés
Miért csinàlom azt, hogy egy vàrva vàrt összejövetelt lemondok oktalanul aztàn a pàrom aki egymaga elmegy és aztàn beszàmol az élményekről akkor dühös vagyok magamra, hogy mit hagytam ki. Mintha élvezném, hogy szenvedek és szàndékosan produkàlom ki ezt. Kitalàlok dolgokat csak ne legyek ott, de legbelül meg baromira mennék. Meg dolgokat visszautasítok amit nagyon akarok aztàn meg dühös vagyok magamra, hogy itt volt az alkalom és szàndékosan elpuskàztam. Mi ez depresszió vagy mentàlis zavar vagy lelki fogyaték? Vagy szimplàn őrült vagyok?

2018. nov. 10. 19:59
 1/2 anonim válasza:
Ennyiből nem lehet igazán mondani semmi konkrétat, hogy mi lehet a bajod. Szeretsz emberek között lenni? És ha közöttük vagy, mit érzel?
2018. nov. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Első válaszoló vagyok. Ha gondolod írj rám, és beszélgessünk ott. :)

Nekem is van valami hasonló problémám.

2018. nov. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!