Nem lesz bajom?

Figyelt kérdés
Bevette. 50db citalopram nevű tabit. 20mg-s. Nem tudom miért.
2018. nov. 11. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
De
2018. nov. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Írd majd meg ha túléled.
2018. nov. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nem tudom de fájni fog az biztos ha időben beersz a kórházba akkor nem de már elkéstél sztem
2018. nov. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Remélem troll a kérdés. Ha bevennék 50 db-ot egy olyan gyógyszerből, amiből elvileg max. kettőt lehet naponta és megbánom, én nem a gyakorin pepecselnék, hanem legalább egy gyomormosásért mennék. A bevétel okárá azért kíváncsi lennék. Ugye ez egy antidepresszáns és felmerül a kérdés, hogy azért vetted be az 50-et, mert előtte nem vettél be és kijött rajtad a depi. Bevettél előtte és hiperaktív lettél egy időre és behabzsoltad az 50-et vagy csak a gyógyszer mellékhatása miatt. Egyébként, ha ez igaz, akkor sürgősen irány a doki.
2018. nov. 12. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintetek meghalt?
2018. dec. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!