Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez lehet Borderline személyisé...

Ez lehet Borderline személyiségzavar? Vagy kényszerbetegség?

Figyelt kérdés
Rettenetesen szorongok,ha hazudozást,igazságtalanságot,ostoba embereket aki annyira buták,hogy csak mondják a maguk "igazát". Legszívesebben szét ütném az ilyeneket és totál beszorongok ez miatt,hogy miért léteznek ilyen "emberek". Amúgy Bipoláris zavarral kezelnek és ezek nélkül is egy nap alatt akár 50 szer változik a hangulatom. Olvastam a Borderlinról és van ami rám illik és van ami nem.
2018. nov. 12. 15:57
 1/2 anonim ***** válasza:
senki se tökéletes. Szerintem tanulj meg uralkodni magadon. Ahelyett, hogy megint bebeszélsz magadnak egy betegséget és kikapod rá a jobbnál jobb "gyógyszereket", hogy leszedálhasd magad.
2018. nov. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Beszéltél erről az orvosoddal vagy pszichológusoddal? Elsősorban ők tudnának pontos választ adni a kérdéseidre.

Hány orvossal ellenőriztetted le a diagnózisod (bipoláris) helyességét?

Nagyon gyakran előfordul a hiányos diagnózisfelvétel, amit később bővítenek, illetve sokszor a pszichiátereknek nem jut elég idejük, hogy mindent részletet figyelembe véve helyes diagnózist állítsanak fel elsőre. Én az elmúlt évek során, annyi féle diagnózist kaptam, ahány orvosnál voltam, így feltételezem, hogy nincs minden kőbe vésve. :) Ha kételkedsz, csináltass más orvossal is diagnózisfelvételt.

Mindazonáltal nem hiszem, hogyha kapsz egy bpd vagy ocd diagnózist, attól neked jobb lesz.

A pszichológusoddal arra kéne rájönnötök, miért okoz benned ekkora indulatot, szorongást mindaz, amit leírtál. Illetve, ha az okok megvannak, akkor elkezdhettek kidolgozni stratégiát, hogyan dolgozd fel a negatív érzelmeidet és hogyan vezesd le az indulataidat.

2018. nov. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!